Znajdź informacje

Wyemitowano ostatni odcinek programu Tomasza Lisa w TVP2


« lista artykułów
2016-01-25

Dziś wieczorem wyemitowany został ostatni odcinek programu "Tomasz Lis na żywo". Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami stacji, obowiązujący do końca stycznia kontrakt na produkcję programu nie został przedłużony. Dziennikarz pod koniec programu pożegnał się z widzami, a w rozmowie z publicznością zapowiedział powrót za pięć tygodni 29 lutego.

Wśród dzisiejszych gości publicysty znaleźli się byli prezydenci RP Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa oraz były premier Włodzimierz Cimoszewicz i szef NBP Marek Belka. Głównym tematem rozmów była obecna sytuacja polityczna w kraju. W rozmowie z ostatnim z wymienionych gości poruszona została kwestia wprowadzanego przez rząd Beaty Szydło podatku bankowego oraz propozycja prezydenta RP Andrzeja Dudy dotycząca pomocy tzw. frankowiczom.

Na koniec przypomniano najważniejszych gości emitowanego od początku 2008 roku programu. Dziennikarz pożegnał się z widzami mówiąc, że wydawało się, że wolnośc i demokrację mamy daną już na zawsze, ale "nic nie trwa wiecznie". Zdaniem Tomasza Lisa, najbliższe lata "będą ciężkie", a ostatecznie zwyciężą te wartości za którymi opowie się większość. - Polska znowu będzie demokratyczna, tolerancyjna i uśmiechnięta. Głowa do góry, będzie dobrze - zakończył publicysta.

Dokument "Media III RP" do końca lutego emitowany będzie w poniedziałkowe wieczory w miejsce programu Lisa.

Foto: youtube

Bartłomiej Kawalec

 

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top