Znajdź informacje

Miliony widzów oglądały wieczór wyborczy w Telewizji Polskiej


« lista artykułów
2020-06-29

W niedzielę, 28 czerwca ponad 4,4 mln widzów obejrzało wg MOR w momencie najwyższej oglądalności „Wybory Prezydenckie 2020 Wieczór Wyborczy”. Wg NAM w weekend Jedynka była liderem stacji telewizyjnych, a TVP Info w sobotę i niedzielę było stacją pierwszego wyboru wśród wszystkich kanałów informacyjnych.

Wg MOR studio wieczoru wyborczego w paśmie wspólnym oglądało w Telewizji Polskiej średnio 3,5 mln widzów, w tym w Jedynce ponad 2 mln, a w TVP Info 1,4 mln osób. Wg NAM „Wybory Prezydenckie 2020 Wieczór Wyborczy” w momencie najwyższej oglądalności zobaczyło łącznie w TVP1, TVP Info i TVP Polonia ponad 4,1 mln widzów, a łączne udziały anten wyniosły 28,8%.

TVP1 od piątku do niedzieli zanotowała najwyższe udziały dnia uzyskując odpowiednio 10,5%, 8,1% i 8,3%. Z kolei TVP Info było liderem wśród stacji informacyjnych w sobotę z udziałami na poziomie 4,7%, natomiast w niedzielę z udziałami 7,7% awansowała na drugą pozycję wśród wszystkich stacji telewizyjnych. W weekend wśród wszystkich programów TVP najliczniejszą widownię zgromadził w piątek, 26 czerwca odcinek serialu „Cena wolności”, który obejrzało 2,1 mln osób przy 17,7% udziałach.

28 czerwca TVP2 zainaugurowała w Nowym Targu „Wakacyjną Trasę Dwójki”. Koncert obejrzało wg MOR średnio 1,2 mln osób, a wg NAM ponad 940 tys. widzów z udziałami 7,1%.

MOR - Model Oglądalności Rzeczywistej
NAM - Nielsen Audience Measurement

bak

Zobacz także

Ruszają castingi do nowego programu "Usłyszcie nas!". Emisja serii jesienią na antenie TTV
W środę, 29 lipca rozpoczęły się poszukiwania uczestników do nowego programu TTV. Zdjęcia do cyklu realizowane będą w sierpniu i ...
Pol’and’Rock Festival na żywo w Playerze!
30 lipca rozpocznie się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol'and'Rock Festival online. Tegoroczny festiwal Jurka Owsiaka z uwagi na zagrożenie ...
Wystartowały zdjęcia do nowego programu TVN - „Totalne remonty Szelągowskiej”!
Ruszyły zdjęcia do nowego programu Doroty Szelągowskiej! Tym razem najpopularniejsza w kraju projektantka wnętrz przeprowadzi spektakularne remonty, które odmienią życie ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top