Znajdź informacje

Max Kuchnie - ogólnopolska idea, lokalni przedsiębiorcy


« lista artykułów
2020-07-28

Szczególne połączenie miłości do tego, co lokalne z chęcią, by działać na szeroką skalę, doprowadziło nas do rozwiązania, w którym możemy cieszyć się jednym i drugim. Max Kuchnie to ogólnopolska sieć zrzeszająca lokalne studia projektowania kuchni. Aktualnie do sieci należy 300 studiów z całego kraju, a z roku na rok liczba ta dynamicznie rośnie. Gdzie leży tajemnica naszego sukcesu?

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu

Stworzenie idealnej kuchni wcale nie wymaga niekończących się wizyt u projektanta, a następnie w marketach budowlanych, sklepach AGD i sklepikach z kuchennymi akcesoriami. Tak naprawdę wymaga jedynie wizyty wyłącznie w jednym miejscu – studiu należącym do sieci Max Kuchnie. To właśnie dzięki temu że udało nam się stworzyć ogólnokrajową markę, współpracującą z najlepszymi producentami mebli kuchennych, ale też kuchennego sprzętu AGD czy kuchennych akcesoriów, naszym Klientom możemy zapewnić dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na każdym etapie projektowania i realizacji wymarzonej kuchni. Jednym słowem, w każdym studiu Max Kuchnie czeka na Ciebie Cała Kuchnia w Jednym Miejscu. Tak zresztą nazywa się nasz flagowy projekt, którego idea przyświeca nam od samego początku istnienia naszej marki. Nasi projektanci nie tylko stworzą dla Ciebie najpiękniejszą kuchnię na wymiar, ale też dobiorą odpowiednie materiały, sprzęt, akcesoria i dodatki.

Max Kuchnie – stawiamy na ciągły rozwój

Kto nie idzie naprzód, ten się cofa. A tego że zostaniemy w tyle boimy się najbardziej. To w końcu jedna z cech typowego lidera i motywacja do nieustannego rozwoju. To właśnie dlatego wszędzie jest nas pełno. Artykuły o studiach Max Kuchnie cyklicznie pojawiają się w branżowej prasie, jesteśmy obecni na lokalnych i ogólnopolskich targach budowlanych i wnętrzarskich, nie brakuje nas też w Internecie, gdzie dzielimy się poradami, inspiracjami, a nawet przepisami, a nasi projektanci co rusz zgarniają nagrody w branżowych konkursach. Wszystko to dodaje nam skrzydeł i napędza do dalszego działania.

 

Bezpieczni wobec koronawirusa

W dobie wielkich zmian, z jakimi przyszło nam się zmierzyć, kiedy świat ogarnęła pandemia COVID-19, sieć Max Kuchnie wdrożyła szereg środków, które zarówno naszym klientom, jak i pracownikom naszych studiów, mają zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Udając się do studia, które działa w Twojej miejscowości, by zaplanować swoją nową kuchnię, nie musimy nigdzie wyjeżdżać. Nasze studia działają nie tylko w dużych miastach, ale również w niewielkich miasteczkach. Konieczność przemieszczania się jest zatem ograniczona do minimum. Podobnie zresztą sprawa ma się na etapie realizacji. Projektanci na miejscu zaprezentują próbki wszystkich materiałów, a ponieważ współpracują z wykonawcami i producentami sprzętu AGD, całą aranżację kuchni biorą na siebie. Co oczywiste, w studiach Max Kuchnie przestrzegane są wszystkie aktualne wytyczne sanitarne podczas obsługi klienta.

Zobacz także

Ruszają castingi do nowego programu "Usłyszcie nas!". Emisja serii jesienią na antenie TTV
W środę, 29 lipca rozpoczęły się poszukiwania uczestników do nowego programu TTV. Zdjęcia do cyklu realizowane będą w sierpniu i ...
Pol’and’Rock Festival na żywo w Playerze!
30 lipca rozpocznie się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol'and'Rock Festival online. Tegoroczny festiwal Jurka Owsiaka z uwagi na zagrożenie ...
Wystartowały zdjęcia do nowego programu TVN - „Totalne remonty Szelągowskiej”!
Ruszyły zdjęcia do nowego programu Doroty Szelągowskiej! Tym razem najpopularniejsza w kraju projektantka wnętrz przeprowadzi spektakularne remonty, które odmienią życie ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top