Znajdź informacje

15 lat "Dzień Dobry TVN" i nowa para prowadzących!


« lista artykułów
2020-09-03

To już piętnaście lat najlepszego programu śniadaniowego w Polsce. Z okazji jubileuszu przez cały miesiąc na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Początek sezonu to również debiut nowej pary. Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga w połowie września po raz pierwszy wystąpią wspólnie w roli prowadzących.

Piętnaście lat temu na antenie TVN  wyemitowany został pierwszy w historii odcinek porannego programu „Dzień Dobry TVN”. Od tego czasu niezmiennie pozostaje dla swoich widzów źródłem rozrywki i informacji. Już w pierwszym odcinku nowego sezonu redakcja programu przygotowała niezwykłą niespodziankę. Tego dnia w podróż po Polsce wyruszy Dzieńdobrobus. Reporterzy wybiorą się w odległe zakątki Polski, miejsca dobrze znane, ale i te mniej oczywiste. Sprawdzą z czego słyną, co warto zobaczyć, kim są ich mieszkańcy.

Jubileusz programu to również zmiany w gronie prowadzących. Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga dołączą do zespołu "Dzień Dobry TVN" i już 14 września po raz pierwszy poprowadzą wspólnie program.

To nie koniec niespodzianek! Od września w programie pojawią się również dwa nowe cykle. „Raz, dwa, trzy, piękna TY!” to projekt oparty na metamorfozach zarówno kobiet jak i mężczyzn. Specjaliści wykorzystają to, co znajdą w szafach i kosmetyczkach widzów. Styliści, makijażyści i fryzjerzy udowodnią, że niewielkim kosztem można dokonać spektakularnej odmiany wizerunku. W kolejnym cyklu „Sama to ogarniesz” pokazane zostaną szybkie i tanie sposoby na to, by poradzić sobie z drobnymi, domowymi usterkami. Czy każda sytuacja wymaga wezwania specjalisty, którego usługi często okazują się niezwykle kosztowne? Oczywiście, że nie! Eksperci podpowiedzą jak samodzielnie wykonać proste naprawy, ale też podzielą się kreatywnymi pomysłami na wykonanie domowych ozdób i wskazówkami dotyczącymi aranżacji przestrzeni.

W nowym sezonie nie zabraknie interesujących gości, najnowszych wiadomości z kraju i świata, ciekawostek z show-biznesu.  „Dzień Dobry TVN” to niezawodny sposób na udany poranek!

bak

Foto: TVN

Zobacz także

Największe polskie katastrofy: tragiczny wypadek samolotu w Lesie Kabackim
W 1987 roku na terenie Lasu Kabackiego, na obrzeżach Warszawy, rozbił się samolot pasażerski Polskich Linii Lotniczych. Wszyscy obecni na ...
Sojowy biznes – jak zacząć tworzyć małe cuda
Uwielbiasz świece zapachowe, a prace manualne to Twój konik? Dlaczego więc nie przełożyć tego na pomysł biznesowy? Wystarczy przemyślany biznesplan ...
„Przygody truckerki” – nowy program Discovery Channel!
Stacja Discovery Channel zabiera widzów w kolejną podróż. Tym razem w drogę wyruszą wraz z Iwoną Blecharczyk, która przemierzy południe ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top