Znajdź informacje

Jesienią w TTV nowy program "Usłyszcie nas!"


« lista artykułów
2020-07-01

Bohaterami programu „Usłyszcie nas!” będą silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych.

Na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, które przetestują otwartość i ciekawość na innego człowieka. W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów.

Zaprosiliśmy do udziału w programie niecodzienną grupę bohaterów oraz wspierających ich mentorów. Bo „Usłyszcie nas!” to nie jest zwyczajny talent show. W programie nie będzie jurorów i ocen, będzie w nim natomiast pewna prosta reguła dotycząca nie tylko bohaterów telewizyjnych, ale i ludzi wokół nas  – wystarczy chcieć ich usłyszeć i zauważyć, a wówczas mogą się wydarzyć rzeczy niesamowite. Na to bardzo liczę  – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Program „Usłyszcie nas!” jest stworzony dla ludzi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. Na koniec serii - w siódmym odcinku, widzowie zdecydują, który z bohaterów skradł ich serca. Do wygrania będą dwie równorzędne nagrody pieniężne, każda w wysokości 50 000 złotych.

W programie „Usłyszcie nas!” istotną rolę do spełnienia ma niecodzienne kolegium mentorów towarzyszące bohaterom programu. W tej roli widzowie zobaczą  wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza „Lotka” Lodkowskiego, Krzyśka Hirsztritta, uczestnika „Down the road. Zespół w trasie” oraz Przemka Kossakowskiego. Nad dobrą energią na planie będzie czuwać niezwykła prowadząca -  drag queen, Himera. Wszyscy oni będą służyć uczestnikom swoim wsparciem,  podpowiedzą jak przekonać do siebie i swojego pomysłu na życie.

Premiera serii na antenie TTV będzie miała miejsce w niedzielę, 18 października o godz. 22:15. Za jej produkcję odpowiada firma Mass Koncept.

bak

Zobacz także

Największe polskie katastrofy: tragiczny wypadek samolotu w Lesie Kabackim
W 1987 roku na terenie Lasu Kabackiego, na obrzeżach Warszawy, rozbił się samolot pasażerski Polskich Linii Lotniczych. Wszyscy obecni na ...
Sojowy biznes – jak zacząć tworzyć małe cuda
Uwielbiasz świece zapachowe, a prace manualne to Twój konik? Dlaczego więc nie przełożyć tego na pomysł biznesowy? Wystarczy przemyślany biznesplan ...
„Przygody truckerki” – nowy program Discovery Channel!
Stacja Discovery Channel zabiera widzów w kolejną podróż. Tym razem w drogę wyruszą wraz z Iwoną Blecharczyk, która przemierzy południe ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top