Znajdź informacje

Jesienne premiery w TVN Style!


« lista artykułów
2020-09-02

Aż 10 gorących nowości oraz 10 kontynuacji ulubionych programów! Tak zapowiada się jesień w TVN Style! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie we wtorek, 1 września o godz. 12:00 na YouTube TVN oraz Facebooku TVN Style! Już jutro o jesiennej ofercie stacji opowie Małgorzata Łupina – Dyrektor Działu Kanałów Tematycznych Lifestylowych TVN Discovery Polska. Rozmowę poprowadzi Agata Młynarska!

PREMIERY W TVN STYLE:

PATENT NA DOM - WT., 22:25, OD 1 WRZEŚNIA - NOWOŚĆ

KOBIETY BEZ TABU – ŚR. 21:55, OD 2 WRZEŚNIA - NOWOŚĆ

TU JEST PIĘKNIE - ŚR., 22:25, OD 2 WRZEŚNIA

CAŁA PRAWDA - CZW., 22:55, OD 3 WRZEŚNIA

JESTEM Z POLSKI - PT., 22:25, OD 4 WRZEŚNIA

UPS! TO SIĘ NAGRAŁO - SOB., 21:55, OD 5 WRZEŚNIA

WYJĄTKOWE DOMY - SOB., 22:25, OD 5 WRZEŚNIA - NOWOŚĆ

PATENCIARY - NIEDZ., 10:30, OD 6 WRZEŚNIA

ZWIĄZKI Z MODĄ - NIEDZ., 12:30, OD 6 WRZEŚNIA

AMBASADY LUKSUSU - NIEDZ., 18:00, OD 6 WRZEŚNIA - NOWOŚĆ

TATA W TARAPATACH - NIEDZ., 22:15, OD 6 WRZEŚNIA

GWIAZDY PRYWATNIE - PON., 22:25, OD 7 WRZEŚNIA

PARY MŁODE PONAD MIARĘ - NIEDZ., 13:30, OD 13 WRZEŚNIA

DISCOVERY DLA ZIEMI - PT., 21:40, 18 WRZEŚNIA - NOWOŚĆ

PIERWSZY RAZ KINGI - NIEDZ. 11:00, OD 4 PAŹDZIERNIKA - NOWOŚĆ

NIEZŁY SKŁAD - OD PAŹDZIERNIKA - NOWOŚĆ

ŚWIĘTE MIEJSCA. TURCJA – LISTOPAD - NOWOŚĆ

SZOKUJĄCE POTRAWY. BOLIWIA – LISTOPAD - NOWOŚĆ

ETIOPIA WEDŁUG JARKA NOWAKA – LISTOPAD - NOWOŚĆ

bak

Zobacz także

Największe polskie katastrofy: tragiczny wypadek samolotu w Lesie Kabackim
W 1987 roku na terenie Lasu Kabackiego, na obrzeżach Warszawy, rozbił się samolot pasażerski Polskich Linii Lotniczych. Wszyscy obecni na ...
Sojowy biznes – jak zacząć tworzyć małe cuda
Uwielbiasz świece zapachowe, a prace manualne to Twój konik? Dlaczego więc nie przełożyć tego na pomysł biznesowy? Wystarczy przemyślany biznesplan ...
„Przygody truckerki” – nowy program Discovery Channel!
Stacja Discovery Channel zabiera widzów w kolejną podróż. Tym razem w drogę wyruszą wraz z Iwoną Blecharczyk, która przemierzy południe ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top