Znajdź informacje

Sojowy biznes – jak zacząć tworzyć małe cuda


« lista artykułów
2020-10-27

Uwielbiasz świece zapachowe, a prace manualne to Twój konik? Dlaczego więc nie przełożyć tego na pomysł biznesowy? Wystarczy przemyślany biznesplan i odpowiednie procedury. Dzięki temu możesz w szybki sposób stworzyć własną, małą firmę, która z pewnością pomoże rozwinąć Twoje umiejętności. Sprawdź, jak uregulować formalności i stworzyć coś własnego!

Kiedy nie trzeba rejestrować działalności

Wiele osób zaczyna od startu bez formalności, na próbę. Jest to jednak rozwiązanie na krótką metę. Jeżeli biznes wypali możesz śmiało rejestrować działalność. Działalność nierejestrowana dostępna jest dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który przez ostatnie 60 miesięcy (pięć lat) nie prowadził firmy, nie działał w spółce cywilnej, funkcjonował jedynie jako osoba fizyczna. Działalność, którą prowadzi nie wymaga uzyskania specjalnych pozwoleń czy koncesji, a przychód z niej w żadnym miesiącu nie przekracza 50% kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę. Należy jednak pamiętać, że niezarejestrowanie działalności nie zwalnia Cię z płacenia podatku dochodowego. W praktyce oznacza to, że uzyskane dochody należy uwzględnić w zeznaniu rocznym i opłacić podatek według rozliczenia.

Biuro wirtualne, a manufaktura w domu

Jednym z niezwykle praktycznych rozwiązań jest skorzystanie z usług wirtualnego biura (dowiedz się więcej: https://www.ale-biuro.pl/), które pozwala na uzyskanie adresu w prestiżowej lokalizacji, podczas gdy cały proces produkcji świec możesz wykonywać w domowym zaciszu. Taki adres możesz umieścić na wizytówkach i materiałach promocyjnych. Świetnie prezentuje się również na stronie czy w social mediach. To rozwiązanie pozwala zachować prywatny adres i stać się nieco bardziej anonimowym. Możesz wybrać pakiet, w którym otrzymujesz dedykowany numer telefonu. Klienci dzwoniący pod niego zostaną automatycznie przekierowani na Twój telefon. Wejdź na stronę i zobacz, co jeszcze możesz zyskać https://www.jerozolimskie89.eu/.

Zamów materiały i działaj

Produkcja wegańskich świec sojowych jest dosyć prosta, jednak wymaga odpowiedniej ostrożności i opatentowania własnej receptury. Dzięki temu stworzysz wyjątkowe produkty. Nie zapominaj również o zaprojektowaniu logo i nazwy, które wyróżni Cię z tłumu. Twórz również własne kompozycje zapachowe. Nie zapomnij też o sezonowych aromatach, które z pewnością przyciągną wiele osób. Wyjątkowa oprawa i staranne pakowanie z pewnością sprawi, że każdy klient poczuje się doceniony. Spełniaj swoje marzenia i pozwól sobie pomóc!

 

Zobacz także

Modernizuj i oszczędzaj
Stale rozwijająca się technologia sprawia, że każdy przedsiębiorca stara się optymalizować wydatki i szukać oszczędności. Wiele rozwiązań jest tuż na ...
"Listy do M4" już w Playerze!
Nadszedł moment, na który czekali wszyscy Polacy! Od dziś, poniedziałku 1 lutego, w Playerze można oglądać premierowo "Listy do M4", ...
"Na Wspólnej" kończy 18 lat!
Twórcy jednego z najpopularniejszych seriali codziennych – „Na Wspólnej” mają powód do dumy i świętowania. Dziś - 27 stycznia - ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top