Znajdź informacje

Modernizuj i oszczędzaj


« lista artykułów
2021-02-22

Stale rozwijająca się technologia sprawia, że każdy przedsiębiorca stara się optymalizować wydatki i szukać oszczędności. Wiele rozwiązań jest tuż na wyciągnięcie ręki. Warto skorzystać i nich, by usprawnić działanie firmy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dalszy jej rozwój. Podpowiadamy, jak racjonalizować wydatki, wspomagając funkcjonowanie biznesu.

Pracuj zdalnie

Rezygnacja z biura w wielu branżach jest możliwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacząco obcinamy kwotę wydatków w miesiącu. Znika też problem opłacania rachunków, wysokiego czynszu czy wydawania pieniędzy na naprawy i bieżącą eksploatację lokalu. Pracę zdalną można zorganizować w krótkim czasie, ale musi być przemyślanym rozwiązaniem. Jeżeli chcesz zrezygnować ze stacjonarnej siedziby firmy postaw na biuro wirtualne (https://wirtualne-biuro-warszawa.eu/wirtualne-biuro-warszawa/). Takie rozwiązanie gwarantuje codzienną opiekę nad korespondencją, odbieranie paczek i przesyłek bez konieczności biegania na pocztę z awizo. Prestiżowy adres sprawi, że poprawisz wizerunek firmy. Który z przedsiębiorców nie chciałby mieć siedziby swojego przedsiębiorstwa w centrum Warszawy? Za niewielką miesięczną opłatą jest to możliwe! Pracownicy biura wirtualnego przeskanują przychodzące listy i wyślą je prosto na maila, dlatego każdy dokument będziesz mieć pod ręką. Taki adres możesz wpisać w social mediach czy na materiałach promocyjnych. Warto sobie pomóc, kliknij i dowiedz się więcej: https://biuro-wirtualne-warszawa.eu/.

Zrezygnuj z recepcji

Warto stawiać na unowocześnienia. Wiele firm korzysta z ewidencji wejść i wyjść pracowników czy rejestracji wizyt gości. Warto postawić na system kodów QR. Każdy pracownik będzie mógł zeskanować swój kod, a system sam zapisze niezbędne informacje. Takie rozwiązanie pozwala niemalże zrezygnować z recepcji lub zmniejszyć ilość obowiązków. W ten sposób pracownicy zyskają więcej czasu na wykonanie pozostałych obowiązków, a Ty zaoszczędzisz pieniądze.

Gromadź wydatki

Dorobne wydatki warto zbierać i pobierać za nie fakturę. Dzięki temu będziesz mógł dokładnie sprawdzić na co wydajesz firmowe pieniądze. Większe zakupy wykonuj jednorazowo. Wówczas masz szansę dobrze je przemyśleć i uzupełniać jedynie brakujące rzeczy, bez wydawania dużych kwot na niepotrzebne drobiazgi. W skali roku zaoszczędzisz naprawdę pokaźną kwotę, która pozwoli Ci rozwinąć biznes.

Korzystaj z pomocy księgowej

Warto regularnie kontrolować zmiany w podatkach i wchodzące przepisy prawne. Nie musisz od razu samodzielnie zajmować rozliczaniem podatków czy składać deklaracji podatkowych. Skorzystaj z pomocy biura rachunkowego lub z oferty biura wirtualnego, które zapewnia pomoc doświadczonej księgowej. Dzięki wsparciu, prowadzenie rozliczeń będziesz mógł oddać osobie, która się na tym zna. Warto stawiać na wysokiej jakości produkty, które skutecznie poprawią pracę i przyniosą oszczędności. Dzięki nim bez szkody zainwestujesz w rozwój firmy oraz pracowników.

 

Zobacz także

"Listy do M4" już w Playerze!
Nadszedł moment, na który czekali wszyscy Polacy! Od dziś, poniedziałku 1 lutego, w Playerze można oglądać premierowo "Listy do M4", ...
"Na Wspólnej" kończy 18 lat!
Twórcy jednego z najpopularniejszych seriali codziennych – „Na Wspólnej” mają powód do dumy i świętowania. Dziś - 27 stycznia - ...
discovery+ ogłasza globalną premierę wyjątkowego filmu dokumentalnego o papieżu Franciszku
discovery+, streamingowy lider formatów non-fiction, zapowiedział dzisiaj globalną premierę głośnego dokumentu „Francesco” [tytuł oryginalny], którego autorem jest Evgeny Afineevksy. Nominowany ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top