Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Czy jesteś ciekawy marketingu ASIB SEO?
Jeszcze nie zdradziliśmy tajemnicy pozycjonowania, które jest przyszłościowym rozwiązaniem marketingowym. Albo już zdradzamy te metody i wystarczy dokładnie znaleźć sens wypowiedzi w poszczególnych artykułach jakie publikujemy w sieci.
czytaj więcej
PGS będzie proponowała podatek 0,1% dla małych i średnich przedsiębiorstw
Polska Grupa Supermarketów będzie proponowała progresywną skalę podatkową w ramach konsultacji z Komitetem Stałym Rady Ministrów ze stawką 0,1% dla małych i średnich firm.
czytaj więcej
Nowe rozwiązania do zarządzania siecią – Cloud Key oraz CRM Point ofercie Ubiquiti.
Firma Ubiquiti poinformowała o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych rozwiązań do zarządzania siecią – Cloud Key oraz CRM Point. Urządzenia są przeznaczone do administrowania sieci wykorzystujących produkty Ubiquiti. Wprowadzają szereg udogodnień związanych z zarządzaniem pracą i wydajnością.
czytaj więcej
Jak połączyć działanie w marketingu sieciowym z tworzeniem społeczności biznesowej, bez bycia postrzeganym, jako akwizytor?
Działania w obrębie społeczności, to nie tylko działania społeczne, ale także wspólne dążenie do określonych celów, w tym również biznesowych. Polegające na wzajemnym wspieraniu się osób w grupie, mających wspólne cele, osiągania przyzwoitych dochodów, pozwalających na godziwe życie i realizację przynajmniej niektórych marzeń.
czytaj więcej
Jak skutecznie przeszkolić pracowników?
Sukcesy firmy są zasługą ludzi, którzy ją tworzą, włączając w to wszystkich pracowników. Wydawać się to może oczywiste, ale choć wiedza, umiejętności oraz motywacja są siłą napędową każdego przedsiębiorstwa, wiele firm wciąż zaniedbuje temat szkoleń pracowniczych.
czytaj więcej
2015-11-30, 12:43
Novem
Pierwsze w Polsce partnerstwo - z myślą o polskim e-handlu!
Spółka Entado, w której Novem jest inwestorem, nawiązała partnerstwo z firmą Emarsys B2C Marketing Cloud. Co to znaczy dla polskiego e-handlu? Entado udostępniając doskonałe narzędzie Marketing Automation, Customer Intelligence i Omnichannel Marketing, zapewni polską obsługę, wdrożenie oraz wsparcie strategiczne i kreatywne.
czytaj więcej
Jak stworzyć biznes działający latami za 1 tys złotych lub mniej?
Biznesy, koszty, faktury rachunki. Czasem samochody dostawcze, czasem patenty i opłaty franczyzowe. Czynsze za wynajęte sklepy i magazyny. Tak kojarzymy biznes w tradycyjnej formie.
czytaj więcej
Przetargi w październiku pod znakiem śmieci
W październiku 2015 roku liczba ogłaszanych w Biuletynie Zamówień Publicznych postępowań przetargowych wzrosła w relacji miesięcznej dość znacząco, i to pomimo spadku w segmencie budowlano remontowym. W ciągu miesiąca bardzo mocno wzrosła liczba ogłoszeń przetargowych na dostawy usług, głównie związanych z gospodarką odpadami – wynika z raportu opracowanego przez serwis eGospodarka.pl. Zaczyna też być widoczny efekt „końca roku”, czyli typowe dla ostatniego kwartału zakupy komputerów i sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
czytaj więcej
PGS z pomysłem wprowadzenia kilku progów podatkowych dla sieci handlowych
Jedna z największych grup detalicznych w kraju z obrotami ponad 3 mld zł - Polska Grupa Supermarketów (PGS), sieć skupiająca polskie sklepy Top Market, Delica, Minuta8 uważa, że w miejsce jednego progu (2%), rząd powinien wprowadzić skalę progresywną zależną od wysokości obrotu podmiotów gospodarczych (a nie obiektów handlowych).
czytaj więcej
Biznes, trendy, przyszłość
Polacy osiągają sukcesy w biznesie i są gotowi na technologiczny skok w przyszłość, taki wniosek nasuwa się po zakończeniu cyklu śniadań biznesowych Biznes Trendy, w których udział wzięło ponad pół tysiąca przedsiębiorców z Gdyni, Rzeszowa, Katowic, Wrocławia i Poznania.
czytaj więcej
123...414243444546474849

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top