Znajdź informacje

Biżuteria, Dodatki


Okulary polaryzacyjne dla kierowców i cechy, które są ważne przy ich wyborze
Warunki atmosferyczne na drodze to bardzo ważna kwestia w pracy kierowcy. Deszcz, śnieg czy słońce to elementy, które potrafią mocno utrudnić prowadzenie auta. Promienie słoneczne nie są niebezpieczne jedynie w lecie - w zimie również słońce świeci mocno i może negatywnie wpływać na komfort prowadzenia pojazdu. Warto być ubezpieczonym na takie sytuacje.
czytaj więcej
2017-08-21, 10:48
KALKULUJ.PL
7 powodów, dla których warto zainteresować się tworzeniem biżuterii
Potrzeba noszenia ozdób towarzyszy ludzkości praktycznie od zawsze. Nawet w czasach, gdy życie było znacznie trudniejsze, a wytworzenie najprostszego przedmiotu wymagało wielu godzin żmudnej, ręcznej pracy, ludzie poświęcali swój czas na tworzenie ozdób. Początkowo do tego celu używano materiałów, takich jak kości, muszle, pazury czy kły. Z czasem zaczęto odkrywać kamienie i metale szlachetne, a sztuka tworzenia biżuterii zaczęła osiągać szczyty możliwości ówczesnych cywilizacji. Mimo tego, że przez stulecia świat ulegał drastycznym zmianom, wyroby jubilerskie cieszyły się niesłabnącą popularnością. Ich ponadczasowe piękno zachwycało kolejne pokolenia i motywowało do tworzenia coraz piękniejszych dzieł sztuki.
czytaj więcej
2017-07-12, 18:24
HARDLEO
Jego cesarska mość Jadeit.
Jadeit. Mistyczny, cenniejszy niż złoto i diamenty, o niesamowitej sile przyciągania. Kamień kultu w wielu kulturach. Mowa o jadeicie cesarskim, symbolu bogactwa i powodzenia życiowego.
czytaj więcej
2017-07-12, 18:21
HARDLEO
Rozpoczynamy blogową podróż po świecie kamieni szlachetnych!
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak długą drogę musi przejść kamień, by pokazać swoje wewnętrzne piękno, stać się klejnotem i finalnie trafić do naszych szkatułek, jako biżuteria. Dlatego chcemy cię zabrać w podróż po niepokornej materii i bogactwach Ziemi. Plecaki spakowane? No to ruszamy!
czytaj więcej
59,60-karatowy różowy diament najdroższym diamentem kiedykolwiek sprzedanym na aukcji.
We wtorek 4 kwietnia odbyła się w Hong Kongu aukcja Sotheby’s, której
głównym bohaterem był unikatowy różowy diament o nazwie Pink Star. Jego
imponująca masa wynosząca 59,60 karata przyciągnęła uwagę kolekcjonerów z
całego świata. Diament został wylicytowany za rekordową kwotę 71,2 milionów
dolarów.
czytaj więcej
BULOVA & GRAMMY AWARDS
Bulova stworzyła specjalną limitowaną kolekcję mającą podkreślić
podpisaną umowę z GRAMMY AWARDS, która obowiązywać będzie przez 3 lata
czytaj więcej
2016-07-26, 13:45
Anita Zielke
Jak można zarabiać na stronie opartej o CMS Wordpress?
Istnieje system pozwalający na uzyskiwanie pieniędzy ze stron www. W ramach współpracy należy dodać stronę i umieścić na niej kod. Nie jest to skomplikowane, ale jeśli ktoś nie korzysta na codzień z klienta ftp, ani nie edytuje kodu strony, to lepiej zgłosić stronę do fachowców, aby tamci kod zainstalowali.
czytaj więcej
Mi Band 1S – zaawansowana opaska dla aktywnych
Opaska Mi Band 1S zmierzy puls i przebyty dystans, a nawet zadba o zdrowy sen. To rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie profesjonalny trening i chce stale monitorować swoją aktywność fizyczną. Urządzenie jest eleganckie, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością i optymalną ceną.
czytaj więcej
2016-01-17, 19:15
Anita Zielke
Srebrna biżuteria, cudeńka, dodatki i lokata kapitału
Srebro, to jest to, co kobiety lubią najbardziej, nadaje się zarówno do dziennej stylizacji, jak też na wyjście. Nieważne, czy założy się garnitur, czy sukienkę, a może nawet nieco bardziej odświętne ciuchy, to srebrna biżuteria nadaje się do wszystkiego.
czytaj więcej
Najlepszy prezent to niepowtarzalny prezent
Przedświąteczne tygodnie to czas, w którym zastanawiamy się przede wszystkim nad podarunkami dla najbliższych. I każdy chyba przyzna, iż z roku na rok, mimo rosnącej ilości sklepów i artykułów przez nie oferowanych - kłopot z wyborem prezentu jest coraz większy.
czytaj więcej
12

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top