Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


Wsłuchać się w głos natury, czyli kolekcja mebli Max X firmy Unimebel
Barwy ziemi z powodzeniem tworzą klimat wielu domowych aranżacji. Nic w tym dziwnego –beże i brązy są bardzo wdzięcznymi odcieniami zarówno przy kompozycjach klasycznych, jak i tych w stylu bardziej nowoczesnym. Nie narzucają się zbytnio mocnym akcentem, tworzą natomiast przytulny i kameralny nastrój. Kolekcja mebli wypoczynkowych Max X firmy Unimebel doskonale łączy walory natury z prostymi, ale nowoczesnymi kształtami.
czytaj więcej
Minimalizm w łazience: nowe kolory mebli Memento Villeroy & Boch
Minimalizm. Wprowadzili go Japończycy, pokochał – cały świat. Pozwala na wyciszenie i przekształca wnętrze w ostoję harmonii i porządku. Zaprośmy go do łazienki! Zadanie ułatwią meble z kolekcji Memento Villeroy & Boch. Teraz w nowym kolorze White Matt i ze szklanym wykończeniem w odcieniu Soft Grey.
czytaj więcej
Pralka przyszłości Bosch WAQ20460PL już teraz dostępna w redcoon.pl
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądał świat w przyszłości? Wielu z Was na pewno odpowie twierdząco. Samochody latające w powietrzu, nie wydzielające trujących spalin, czyste środowisko i szczęśliwi ludzie. Wśród marzycieli o idealnym świecie są również tacy, którzy swoją wizję przyszłości już teraz wprowadzają w życie. Elektryczne samochody czy odnawialne źródła energii już dziś są dostępne dla wszystkich, którzy marzą o lepszym jutrze. Podobnie myśleli również projektanci Bosh, gdy tworzyli pralkę przyszłości- Avantixx 7 Vario Perfect WAQ20460PL łączącą inteligentne działanie z ochroną środowiska.
czytaj więcej
Łóżka tapicerowane – luksusowa miękkość w sypialni
Elementy tapicerowane wprowadzają do wnętrz atmosferę przyjaznej, luksusowej miękkości. Łoże o pikowanym wezgłowiu sprzyjać będzie wypoczynkowi i regeneracji, nie tylko w trakcie snu, ale także komfortowej wieczornej lektury. Meble wykończone skórą to także praktyczne rozwiązanie – łatwo utrzymać je w czystości, a użytkowanie uszlachetnia je i nadaje charakteru.
czytaj więcej
Spotkanie z naturą: FIUME, MONTANA, MAGNETIC – nowe kolekcje mebli z naturalnego drewna w ofercie Paged Meble
Nowości w ofercie Paged Meble to połączenie naturalnej elegancji drewna z nowoczesnym designem. Proste formy mające ponadczasowy wymiar, projektanci zastosowali w intrygujący sposób. Efekt – kolekcje FIUME, MAGNETIC i MONTANA – to dowód na niewyczerpane możliwości wykorzystania tradycyjnych materiałów oraz minimalistycznych kształtów.
czytaj więcej
Wokół stołu toczy się domowe życie – wygoda w każdej jadalni
Stół to jeden z mebli, które mają znaczenie nie tylko użytkowe, ale i mocno symboliczne. Potrafi stworzyć centralny punkt domu, który staje się miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Warto zadbać, aby nasi najbliżsi zasiadali do niego z ochotą, spędzając wspólnie czas, który zaowocuje wzmocnieniem więzi. Wygodne i dobrze dobrane do wnętrza krzesła będą niewątpliwą ozdobą nawet najmniejszej jadalni czy kącika jadalnego w salonie.
czytaj więcej
123...575859606162636465

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top