Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


ZAGG rozwija ofertę dla polskiego rynku
Akcesoria marki ZAGG do telefonów komórkowych są dostępne na rynku polskim od lat, ale z uwagi na jego duży potencjał firma interesuje się nim coraz bardziej. Firma prowadzi prace, aby klienci mogli uzyskać dostęp do gwarancji w języku polskim dla produktów ZAGG oferowanych na stronie www.zagg.com
czytaj więcej
3 sposoby na zmniejszenie limitu danych w telefonie
Nie trudno przekroczyć limit transferu danych w smartfonie. W większości przypadków wystarczy trochę muzyki online, aktywny komunikator i dobry film, by Internet zwolnił do prędkości żółwia, właściwie uniemożliwiając korzystanie z sieci. Czy można temu zapobiec? Oczywiście! Oto trzy proste metody oszczędzania transferu.
czytaj więcej
Nie podawaj swojego numeru PESEL!
Ostatnimi dniami, pojawia się coraz więcej, nieraz ze sobą sprzecznych, informacji dotyczących wycieku bazy PESEL. Zaistniałą sytuację próbują wykorzystać cyberprzestępcy , tworząc strony internetowe, które pomagają wyłudzić nasze dane.
czytaj więcej
Czy można było zapobiec wyciekowi danych z przeglądarki Opera?
Twórcy przeglądarki Opera właśnie poinformowali, że hakerzy skradli dane co najmniej 1,7 mln użytkowników tego rozwiązania. Łupem cybeprprzestępców padły informacje zapisane w usłudze Opera Sync, która umożliwia synchronizowanie urządzeń stacjonarnych z mobilnymi. Wśród danych, które wyciekły znajdowały się m.in. hasła do zewnętrznych serwisów internetowych, historia przeglądanych stron i zakładki. Przechwycone loginy i hasła byłyby bezwartościowe, gdyby serwisy online były dodatkowo zabezpieczone rozwiązaniem 2FA (2-Factor Authentication), które oznacza dwustopniowe uwierzytelnianie dostępu realizowane przy użyciu SMS-ów dostarczanych na urządzenie mobilne użytkownika.
czytaj więcej
Wygodna obsługa nawet 4 urządzeń za pomocą jednej klawiatury Bluetooth.
Kanex wprowadza na polski rynek smukłe i kompaktowe klawiatury Bluetooth, umożliwiające bezproblemowe przełączanie się miedzy kilkoma urządzeniami w zaledwie ułamek sekundy. Aluminium, skóra i perfekcyjne wykonanie sprawiają, iż korzystanie z nich to sama przyjemność.
czytaj więcej
Osiągnij nawet 50% dłuższy czas pracy laptopa - pionierska technologia budowy baterii
Baterie do laptopa to bardzo specyficzne akcesorium - tak jak i każdy inny rodzaj akumulatora, posiadają swoją określoną żywotność i prędzej czy później jesteśmy zmuszeni do wymiany. Oryginalne baterie jednak to bardzo kosztowny zakup i zazwyczaj wiąże się z wydatkiem od 200 do nawet 500 zł. Jak łatwo się domyślić, w takiej sytuacji bardzo często decydujemy się na zamienniki, a te czasami można nabyć nawet trzy razy taniej.
czytaj więcej
Oprogramowanie bez licencji. Jak rozwiązać węzeł gordyjski?
W Polsce niemal połowa oprogramowania jest używana bez licencji. Co zrobić, aby obniżyć ten niechlubny wskaźnik? Według ostatnich badań BSA aż 48 proc. oprogramowania w Polsce jest wykorzystywana bez licencji, dla porównania średnia dla UE wynosi 29 proc. Umiarkowanym optymizmem napawa spadający odsetek organizacji używających nielegalnych aplikacji. W 2007, 2011 i 2013 roku ten wskaźnik wyniósł odpowiednio: 57 proc., 53 proc. i 51 proc.
czytaj więcej
Strony www - jakie koszty musisz ponieść i dlaczego?
Obecnie większość firm posiada własne strony internetowe. W dzisiejszych czasach, gdzie Internet stał się głównym źródłem informacji, jest to wręcz wymogiem. Jednak stworzenie strony, która nie tylko poinformuje o naszej działalności, ale też zwróci uwagę i zachęci do jej ponownego odwiedzenia, stało się w pewnym sensie sztuką. Ale jak tego dokonać? Co zrobić, aby nasza strona przyciągała potencjalnych klientów? Masz dwie zasadnicze opcje: albo zainwestujesz swoje pieniądze i powierzysz to zadanie specjalistom, albo… zainwestujesz swój czas i samodzielnie spróbujesz sprostać wyzwaniu. W każdym z wypadków musisz wiedzieć o pewnych podstawowych kwestiach, które z pewnością ułatwią Ci wybór odpowiedniej dla Ciebie opcji.
czytaj więcej
Forrester Wave 2016 - automatyczna analiza złośliwego oprogramowania
Firma Forrester Research w jej nowym raporcie The Forrester Wave™: Automated Malware Analysis, Q2 2016 oceniała dostawców zaawansowanych technologii automatycznej analizy złośliwego oprogramowania.
czytaj więcej
2 proste sposoby na zabezpieczenie domowej sieci Wi-Fi
Kiedy na biurku pojawia się nowy router, większości osób wydaje się, że konfiguracja sieci jest już zakończona. Niestety, nawet po wizycie montera konieczne jest samodzielne wprowadzenie zmian zwiększających jej bezpieczeństwo.
czytaj więcej
1...6789101112...39

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top