Znajdź informacje

Moda, Odzież, Obuwie


2019-04-24, 11:07
Maicon
Marka Tommy Jeans - ciekawostki
Zastanawiasz się skąd nowa nazwa marki Tommy Jeans? Czy to stary Tommy Hilfiger? Mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji oraz ciekawostek.
czytaj więcej
Błysk i sportowa wygoda
W tym sezonie kobiety zamienią obcasy na płaskie podeszwy. Na ulicach królować będą wygodne buty z naturalnych materiałów. Elegancji dodadzą im połyskujące kolory – złoto, srebro, czerń lub klasyczna biel.
czytaj więcej
2019-04-16, 13:54
Maicon
Pepe Jeans - historia
Poznaj historię jednej z najsłynniejszych marek modowych na świecie - Pepe Jeans.
czytaj więcej
Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych American Way
Polska firma American Way to zarówno Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych jak i producent. W ofercie także okulary sportowe, do czytania a także oferta okularków dla dzieci.
czytaj więcej
2019-04-11, 11:01
Maicon
Tommy Hilfiger
Marka Tommiego Hilfigera to jedna z najpopularniejszych w ostatnich latach. Poznaj historię, jak to wszystko się zaczęło.
czytaj więcej
Damskie stroje kąpielowe - top trzy na lato 2019
Wiosenne i letnie wypady za granice to dla wielu z nas oznacza zakupy! W dzisiejszym blogpoście przedstawimy nasze top trzy modnych damskich strojów kąpielowych na ten sezon, sprawdź!
czytaj więcej
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych Brandex
Gdzie zamówić okulary tak by zamówienie zostało szybko zrealizowane a w Twoim sklepie czy butiku ukazała się nowa kolekcja okularów, w sam raz na pierwsze ciepłe dni? Hurtownia okularów przeciwsłonecznych Brandex to właśnie, odpowiednie miejsce.
czytaj więcej
Wianek komunijny biały z kwiatuszkami - idealny na I Komunię Świętą
I Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. Odpowiednia oprawa, przygotowanie - to podstawa. Ubranie dziecka jest bardzo eleganckie. Jednym z elementów stroju dziewczynki jest wianek komunijny biały z kwiatuszkami.
czytaj więcej
Brandex - Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych
Jako firma współpracująca zrówno z dużymi jak i małymi przedsiębiorstwami jesteśmy dystrybutorem okularów przeciwsłonecznych, sportowych oraz do czytania a jednocześnie ich producentem oraz hurtownią. Sprawdź dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę.
czytaj więcej
Rajstopy kabaretki małe oczka - modny dodatek do stylizacji
Jakie są modne dodatki lansowane przez projektantów na sezon wiosna - lato 2019? Bez wątpienia stawiają na zwierzęce wzory, rajstopy kabaretki małe oczka oraz dodatki w kolorze pistacji a także małe okulary przeciwsłoneczne! Sprawdź z czym je zestawić!
czytaj więcej
123456789...141516

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top