Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak napisać tekst użytkowy, aby trafiał do jak najszerszej grupy odbiorców?
Potrzebujesz „na wczoraj” stworzyć tekst na swoją stronę internetową. Wydaje Ci się, że to dość prosta sprawa. Zaparzasz kawę, zasiadasz do komputera, otwierasz program i chcesz pisać. No właśnie. Chcesz pisać, ale nie bardzo wiesz, od czego zacząć. Czarna dziura w głowie? Znana chyba każdemu, kto od ręki chciał stworzyć dobry tekst, i to w kilka minut. Okazuje się, że wcześniejsze odpowiednie przemyślenie tematu jest niezwykle ważne.
czytaj więcej
Średnie obiekty spalania na nowych zasadach
W ramach dostosowywania polskiego Prawa ochrony środowiska do przepisów unijnych pod koniec 2018 r. zmianie ulegną regulacje dotyczące nowych instalacji spalania paliw o nominalnej mocy cieplnej wynoszącej 1-50 MW. Obejmie je nowa, trzecia zasada łączenia.
czytaj więcej
Materiały eksploatacyjne dla firm poligraficznych
Na co warto zwrócić uwagę decydując się na wybór asortymentu materiałów poligraficznych? Jakie parametry są istotne przy wyborze dostawcy branżowego? Ten tekst dostarczy dawkę wiedzy, wprost od praktyków rynku poligraficznego.
czytaj więcej
Mocne otwarcie zapisów na 28. Półmaraton PHILIPS Piła. Na liście startowej jest już prawie 800 biegaczy
Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS Piła odbywający się tradycyjnie w pierwszą niedzielę września uruchomił elektroniczne zapisy. Zawody w randze Mistrzostw Polski w Półmaratonie co roku przyciągają czołowych biegaczy z kraju i zagranicy, a tegoroczny bieg będzie już 28. edycją pilskiej „połówki”. Aktualnie na liście startowej znajduje się prawie 800 biegaczy. Warto już dzisiaj pomyśleć o jesiennych startach i zagwarantować sobie pakiet startowy w niższej cenie.
czytaj więcej
Rolety rzymskie wciąż jeden z najpopularniejszych systemów dekoracji okien
Rolety rzymskie, jak wskazują dane statystyczne, to dekoracja okienna, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów – świadczy o tym przede wszystkim częstotliwość wyszukiwania rolet rzymskich w wyszukiwarce google.
czytaj więcej
Okulary polaryzacyjne dla kierowców i cechy, które są ważne przy ich wyborze
Warunki atmosferyczne na drodze to bardzo ważna kwestia w pracy kierowcy. Deszcz, śnieg czy słońce to elementy, które potrafią mocno utrudnić prowadzenie auta. Promienie słoneczne nie są niebezpieczne jedynie w lecie - w zimie również słońce świeci mocno i może negatywnie wpływać na komfort prowadzenia pojazdu. Warto być ubezpieczonym na takie sytuacje.
czytaj więcej
2018-01-23, 17:09
flypr
Montagefix– MX firmy Den Braven – prosty sposób na montaż elementów wykończeniowych
Mocowanie różnego rodzaju listew, progów, kasetonów i tym podobnych elementów wykończeniowych, zazwyczaj wymaga zastosowania gwoździ, wkrętów, czy kołków, a co za tym idzie także posiadania wiertarki lub wkrętarki. Do tego dochodzi jeszcze odpowiednie zabezpieczenie ścian czy innych powierzchni przed uszkodzeniem i oczywiście późniejsze posprzątanie po wszystkim. Alternatywą dla klasycznych sposobów mocowania niewielkich elementów może być klej montażowy Montagefix– MX firmy Den Braven.
czytaj więcej
2018-01-23, 17:02
Agencja Publicum PR
MF Pajka Rally Team z tytułem wicemistrzów
Załoga rajdowa z Sokółki zdobyła tytuł wicemistrzów Inter Cars Szuter Cup - Szutrowy Puchar w klasie FWD. Drużyna nagrodę odebrała podczas uroczystej gali zakończenia sezonu sportowego 2017. To jedno z ważniejszych trofeów ekipy sponsorowanej przez sokólskie przedsiębiorstwo Metal – Fach.
czytaj więcej
2018-01-23, 16:35
flypr
Sofa Harold marki Rosanero – komfort i elegancja w wersji lux
Meble o prostej, geometrycznej formie to absolutna klasyka, która sprawdzi się w każdym domu. Jeżeli dodatkowo są one wykonane z wysokiej klasy materiałów i w ulubionym przez na kolorze, to śmiało można mówić o aranżacyjnym strzale w dziesiątkę. Nowa sofa Harold marki Rosanero to propozycja, która zachwyca ponadczasowym designem i niezwykłą starannością wykonania, a do tego dostępna jest w kilku wariantach rozmiarowych oraz niezliczonej liczbie odcieni. Spełnia zatem wszystkie wymagania, stawiane idealnym meblom do salonu.
czytaj więcej
2018-01-23, 15:46
flypr
Jak zaaranżować niewielki miejski ogródek?
Własny ogród kojarzy się zwykle z domkiem na wsi. Tymczasem wiele osób mieszkających w miastach marzy o choćby niewielkim skrawku zieleni, który można obsadzić ulubionymi roślinami bądź wykorzystać jako miejsce relaksu i spotkań z najbliższymi. Architekci i deweloperzy mają tego świadomość, dlatego duża część nowo powstających budynków posiada niewielkie ogródki przylegające bezpośrednio do mieszkań położonych na parterze. Marta Pryczkowska, liderka Działu Projektowego firmy Libet, podpowiada jak zagospodarować taką mini przestrzeń.
czytaj więcej
1...161162163164165166167...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top