Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


IQB Chemie GmbH, producent profesjonalnych środków chemicznych w nowej odsłonie
IQB Chemie GmbH, producent profesjonalnych środków chemicznych wprowadził nową wersję swojego logo. Odświeżony znak firmowy doskonale koresponduje z wizerunkiem wypracowanym na przestrzeni ponad 20 lat obecności firmy na rynku niemieckim i w sposób spójny komunikuje unikalne cechy marki poprzez nowoczesny design.

- Intensywne tempo rozwoju spółki stało się naturalnym bodźcem skłaniającym nas do uruchomienia działań związanych z dostosowaniem oblicza marki do najnowszych rozwiązań marketingowo-wizerunkowych. Innowacyjny charakter nowego logotypu idealnie wpisuje się w specyfikę branży nowych technologii, podkreślając jednocześnie fundamentalne wartości IQB Chemie GmbH: jakość, innowacyjność, doświadczenie, bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni z przeprowadzonego redesignu – podkreśla Roland Chodowiec, Prezes Zarządu IQB Chemie GmbH.

Nazwa firmy oraz elementy koloru niebieskiego pozostają bez zmian. Nowe logo wyraża rozpoznawalne i powszechnie kojarzone atrybuty, wypracowaną renomę i prestiż. Zachowana została ciągłość wizerunku, przy jednoczesnym wskazaniu ducha innowacyjności spójnego z branżą nowych technologii. Kolor szary tożsamy jest z rzetelnością, niezawodnością i profesjonalizmem, kolor niebieski – z zaufaniem. Znak ma nowe pro­por­cje, liter­nictwo i jest doskonałym przykładem nowoczes­nych tren­dów. Główną rolę odgrywa lekka typografia, dająca wię­cej prze­strzeni i świeżości. Elementem, który szczególnie przyciąga uwagę jest litera Q umieszczona w logo firmy. Symbolizuje rozwój, doskonałość oraz najwyższą jakość wpisaną w strategię działania spółki. Nowe podejście do wizerunku zakłada posługiwanie się pełną oraz skróconą nazwą firmy. Sformułowanie „QUALITY” jasno i czytelnie komunikuje kluczową wartość zakorzenioną w kulturze organizacyjnej IQB Chemie GmbH.

Rewitalizacja wizerunku IQB Chemie GmbH jest odwzorowaniem strategii pozycjonowania firmy jako lidera w branży chemicznej, sprawdzonego dostawcy profesjonalnych środków wspomagających procesy firm na rynku europejskim. Spółka jest obecna na rynkach: niemieckim, austriackim, czeskim, szwajcarskim, angielskim. Polski oddział IQB Chemie GmbH, którym kieruje Agata Wasilewska działa od jesieni 2016 r.
czytaj więcej
2017-06-27, 16:23
Veturo.pl
Energetyczna terapia na Kryształowym Łóżku
Manor House SPA, jedno z najlepszych SPA w kraju, hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom, konsekwentnie promujący styl życia wellness i filozofię holistyczną, wprowadził unikatową terapię harmonizacji czakr z wykorzystaniem Kryształowego Łóżka.
czytaj więcej
Dlaczego warto jeść truskawki?
Sezon na truskawki w pełni. Te małe, słodkie, czerwone owoce to rarytas, na który czekamy cały rok. Mają wiele witamin i minerałów, które korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i sprawiają, że stajemy się zdrowsi. Czy warto więc w truskawkowym okresie najeść się ich na cały rok?
czytaj więcej
Zarządzanie poprzez coaching – czy to się opłaca?
Stereotypowo szef postrzegany jest jako osoba surowa, która wydaje polecenia i rozlicza z nich. Inaczej coach, który jawi się raczej jako partner do rozmowy – otwarty i przyjacielski. Czy więc menedżer może być dla swoich pracowników coachem? Czy może nie rezygnować ze swoich wymagań, a jednocześnie, zamiast wydawać rozkazy – słuchać podwładnych, wspierać ich i inspirować?
czytaj więcej
2017-06-26, 16:40
Veturo.pl
Pejzaż magiczny - wystawa fotografii Piotra Targosza
Prace Piotra Targosza powstały w ostatnich kilku latach w różnych częściach kraju, głównie na Podhalu, w Pieninach i na Mazurach. Pomimo różnej scenerii miejsc rejestrowanych przez autora, wyraźnie widać w tych zdjęciach jego wielką fascynację krajobrazem oraz doskonałe wyczucie przestrzeni.
czytaj więcej
2017-06-26, 16:11
Veturo.pl
Jedyny w Polsce maraton jogi na stoku!
Ruszają zapisy na Joga Festiwal. V Górski Maraton Jogi, który odbędzie się 25 – 27 sierpnia 2017 r. Ze względu na otwarty charakter to największe w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Festiwal jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę
z jogą.
czytaj więcej
Codziennie nowe treści i wakacje
Prowadzenie poczytnej strony www niesie za sobą pewne zadowolenie, a także korzyści. Jednak każdy kija ma dwa końce, powoduje także pewnego rodzaju obowiązki, między innymi dodawanie każdego dnia nowych treści.
czytaj więcej
2017-06-26, 13:53
NEONET
Nowy salon NEONET w Chojnowie
NEONET kontynuuje przyjętą strategię rozwoju i otwiera nowy salon w Chojnowie. Nowa placówka marki otworzy się już 29 czerwca imprezą Wielkiego Otwarcia, podczas której na klientów będą czekały liczne atrakcje, obniżki i promocje. Wśród nich między innymi bony zakupowe dla pierwszych pięćdziesięciu osób, licytacja paragonów, w której co godzinę można wygrać wartościowe nagrody, a także promocje i obniżki cen na cały asortyment. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 w salonie NEONET przy ulicy Legnickiej 50.
czytaj więcej
Pan Pikto ma dla Ciebie Komunikat
Czy newsy z dzielnic mogą być ciekawe? W jaki sposób informować o sprawach istotnych dla lokalnej społeczności? Jakie wybrać kanały? Na te pytania postarają się odpowiedzieć uczestnicy VIII edycji PRojektu Charity.
czytaj więcej
Google prawdę ci powie
Podobno nie ma głupich pytań, jednak zdarzają się takie, których jednak głośno zadać nie wypada. Ale od czego jest Google? Cierpliwy i wszechwiedzący, jak to wyszukiwarka! Jakie pytania zadajemy, kiedy nikt nie widzi, co wystukujemy na klawiaturze? Agencja SEMTEC wybrała najdziwniejsze pytania ze słowem-kluczem „CZY” wpisywane w Google.
czytaj więcej
1...184185186187188189190...692

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top