Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Pierwsze urodziny Chochołowskich Term!
Gorąca impreza disco, pokazy taneczne, sztuczne ognie, noc saunowa i całodzienne animacje - tak zapowiadają się pierwsze urodziny Chochołowskich Term. Największe termy na Podhalu będą świętować w pierwszy weekend lipca.
czytaj więcej
Blog Forum Gdańsk w 2017 przekracza granice
Rejestracja do udziału w 8.edycji najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów/vlogerów i twórców internetowych trwa do 7 lipca 2017. W tym roku hasłem przewodnim jest „przekraczanie granic”.
czytaj więcej
Napój Very Aloe – letnia nowość od marki Wosana
W trakcie ciepłych dni chętniej sięgamy po różnorodne, gazowane napoje, które niestety niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. Wszystkim poszukującym zdrowszej i orzeźwiającej alternatywy polecamy nowość od marki Wosana – napój VERY ALOE, pełen nie tylko oryginalnego smaku, ale i dobroczynnych właściwości aloesu.
czytaj więcej
2017-06-28, 14:09
flypr
Drugie życie metalowego ogrodzenia – farba Silvermont firmy Den Braven
Brama i płot wykonane ze stali, żeliwa czy żelaza to sposób na solidne ogrodzenie na lata. Mate-riał ten jest trwały i bardzo dobrze znosi zmienne warunki pogodowe, jeśli zależy nam jednak na jego dobrej kondycji i estetycznym wyglądzie przez długi czas, niezbędna jest sezonowa konser-wacja. Z pomocą farby antykorozyjnej Silvermont firmy Den Braven jednym pociągnięciem pędzla przy-wrócimy ogrodzeniu dawny blask.
czytaj więcej
2017-06-28, 13:36
flypr
Ogród przyjazny dzieciom – bezpieczne i wygodne rozwiązania nawierzchniowe
Kiedy przychodzą ciepłe dni, życie rodzinne w dużym stopniu przenosi się do ogrodu. Planując przydomową przestrzeń, warto zadbać o to, by mogli z niej w pełni korzystać także najmłodsi domownicy. Ekspert firmy Libet podpowiada, jak stworzyć komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne miejsce do zabaw.
czytaj więcej
Przyszłość kantorów stacjonarnych wg StrefaWalut.pl
Jest wiele dziedzin i branż, w których sklepy internetowe funkcjonują równolegle ze stacjonarnymi. Są to dwa osobne rynki, na których wszystkie placówki mogą działać niezależnie. Jak to wygląda w przypadku kantorów?
czytaj więcej
2017-06-28, 12:36
flypr
Na jakie rozwiązania najlepiej postawić, by prysznic stał się prawdziwą przyjemnością?
Latem w sposób szczególny doceniamy walory prysznica. To doskonała metoda na szybkie odświeżenie. Co więcej, nowoczesna armatura pozwala zmienić kabinę prysznicową w prawdziwie relaksujące miejsce. Jakie możliwości dają baterie oraz panele natryskowe i na które rozwiązania warto się zdecydować, podpowiada Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena.
czytaj więcej
2017-06-28, 11:17
Firmus Group
Rezydencja Park Rodzinna II już gotowa
Budowa apartamentowca Rezydencja Park Rodzinna II w Mielnie została zakończona zgodnie z planem, większość właścicieli odebrała już klucze do swoich mieszkań. Projekt cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, wszystkie lokale zostały sprzedane przed ukończeniem prac budowlanych. Deweloperem inwestycji jest Firmus Group.
czytaj więcej
IQB Chemie GmbH - firma pionowo zintegrowana
IQB Chemie GmbH od 20 lat jest firmą pionową zintegrowaną, posiada własne laboratoria na terenie Niemiec - a całą produkcję i badania opiera o nanotechnologię i wspiera ciągły jej rozwój, dbając jednocześnie o środowisko.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów - IQB Chemie GmbH jest w stanie opracować specjalną recepturę na zamówienie - w przypadku kiedy okaże się, że w ofercie nie posiada produktów, które mogłyby spełnić oczekiwania klienta i rozwiązać problem.

To zaledwie tylko dwie z niewielu rzeczy, które wyróżniają firmę na rynku.
czytaj więcej
IQB Chemie Polska - specjalistyczne usługi czyszczenia
Firma IQB Chemie Polska świadczy kompleksowe usługi mycia oraz czyszczenia na terenie województwa mazowieckiego oraz na terenie całego kraju poprzez autoryzowanych partnerów - usługi czyszczenia oraz dystrybucję produktów marki IQB Chemie GmbH.

Naszym atutem jest szybkość wykonywania powierzonych zadań, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi i racjonalnej oferty cenowej.

Pracujemy tylko i wyłącznie na produktach IQB Chemie GmbH.

Firma oferuje profesjonalne usługi związane z myciem zarówno przy użyciu technik alpinistycznych, jak również przy wykorzystaniu nowoczesnych podnośników, które mogą być używane przy prowadzeniu prac na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Niewielkie rozmiary podnośników umożliwiają wprowadzenie ich przez standardowe drzwi, bramy i furtki o szerokości 90cm. Mimo tak kompaktowych rozmiarów podnośniki umożliwiają prace dwóch osób na wysokości nawet do 37m.

Elektryczne zasilanie podnośników sprawia, że prace odbywają się bez uciążliwego hałasu i zapachu spalin.
Dzięki zastosowaniu elektrycznego zasilania istnieje możliwość wykorzystania podnośników wewnątrz różnego rodzaju obiektów.

więcej na: www.iqb-chemie-polska.pl
czytaj więcej
1...205206207208209210211...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top