Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


RAPORT - Ekspansja języków w krajobrazie internetowym
Bruksela, 22. września 2014 r. – „Tylko poprzez propagowanie wielojęzyczności w dostępie do Internetu możemy nadać praktyczne znaczenie naszemu rozumieniu Internetu jako prawdziwie globalnego i powszechnie dostępnego środowiska” – stwierdza  Neelie Kroes, Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej, we wstępie do  World Report Internationalised Domain Names  (IDN) z 2014 roku, opracowanego przez EURid i UNESCO we współpracy z firmą Verisign i regionalnymi zrzeszeniami rejestrów krajowych domen najwyższego poziomu (CENTR, LACTLD, APTLD i AFTLD).
czytaj więcej
Możesz płacić mniej za ubezpieczenie samochodu
Zniżki na polisy komunikacyjne można uzyskać nie tylko montując w aucie dodatkowe zabezpieczenia antykradzieżowe. Ubezpieczyciele stosując upusty uwzględniają też rozwiązania pozwalające odzyskać samochody, które padną łupem złodziei.
czytaj więcej
LEXUS RC F - relacja Męskich Inspiracji
Jesteśmy przy ulicy Jagiellońskiej, na Pelcowiznie należącej do warszawskiej Pragi. To w tym miejscu w latach 50. XX wieku rodził się polski przemysł motoryzacyjny. Dziś pozostały jedynie wspomnienia i opuszczone budynki dawnej Fabryki Samochodów Osobowych.
czytaj więcej
Warszawskie Centrum EXPO XXI nowym członkiem SBE
Od września Warszawskie Centrum EXPO XXI zostało oficjalnie przyjęte w poczet członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Najbardziej znany obiekt eventowy stolicy reprezentuje w ramach organizacji segment lokalizacji.
czytaj więcej
Metal – Fach z tytułem Polish Masters of Business
Obchodząca w tym roku swój wyjątkowy jubileusz – 25 lecie działalności, sokólska spółka zajmująca się produkcją urządzeń i maszyn rolniczych – Metal – Fach zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie  Polish Masters of Business spośród firm MSP z regionu wschodniego obejmującego województwa podlaskie, lubelskie i podkarpackie.
czytaj więcej
Terminal przenośny w ofercie Kolportera
Kolporter poszerzył swoją ofertę o nowoczesny bezprzewodowy terminal, umożliwiający akceptowanie płatności elektronicznych, w tym również płatności bezstykowych. To pierwsze tak nowoczesne przenośne urządzenie oferowane przez firmę, która specjalizuje się w dystrybucji terminali.
czytaj więcej
Pachnący Ryż Jaśminowy Britta
Ryż Jaśminowy marki Britta – śnieżnobiały, aromatyczny, o lekko orzechowym smaku. To idealny dodatek do dań kuchni azjatyckiej oraz aromatyczny, nadający wykwintności składnik sałatek i tradycyjnych deserów
czytaj więcej
Produkty regionalne w Poznań City Center
Staropolskie wędliny dymem wędzone, wiejski chleb na zakwasie czy miody z polskich pasiek to wszystko będzie czekać na odwiedzających PCC podczas Jarmarku Produktów Regionalnych. Od jutra do niedzieli (9-12.10) wszyscy smakosze będą mogli wybierać spośród wielu produktów oferowanych przez lokalnych producentów.
czytaj więcej
Hogan Lovells doradcą prawnym Banku Polska Kasa Opieki S.A
Kancelaria prawna Hogan Lovells doradcą prawnym Banku Polska Kasa Opieki S.A. przy finansowaniu budowy lotniska Olsztyn - Mazury.
czytaj więcej
Jak zorganizować wesele i nie zwariować?
Każdy, kto zdecydował się na samodzielną organizację wesele wie, że to wyjątkowo męczący proces, którego nie da się ani skrócić, ani całkowicie wyeliminować, nawet, gdy decydujemy się na konsultanta ślubnego.
czytaj więcej
1...575576577578579580581...701

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top