Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Zmiana w Zarządzie Redan SA
W dniu 18 lipca 2014 roku Radosław Wiśniewski, Prezes Zarządu Redan SA, złożył rezygnację z pełnionego przez siebie stanowiska. Nie będzie to miało wpływu na działania operacyjne Grupy, zaś od strony strategicznej dotychczasowy Prezes gwarantuje dalsze wsparcie.
czytaj więcej
Kultywuj sztukę doskonałej kuchni. Z San Pellegrino to możliwe, kiedy tylko chcesz!
San Pellegrino i Ducati, dwie prestiżowe włoskie marki, połączyły swoje siły.  W rezultacie współpracy powstała specjalna limitowana edycja opakowania, którym już teraz możemy się cieszyć również w Polsce.
czytaj więcej
Czy padnie historyczny rekord sprzedaży mieszkań
W Warszawie nowe mieszkania są dziś ponad dwa razy droższe niż w 2004 roku, ale sprzedają się lepiej niż w czasie ostatniej hossy. Planowana podwyżka rządowych dopłat może jeszcze podbić sprzedaż
czytaj więcej
Jak nie stać się kolejnym Code Space
Zabezpiecz swoją firmę stosując się do poniższych rad odnośnie bezpiecznego używania serwisów chmurowych.
czytaj więcej
Raport Focus On – Focus On Łódź
Łódź to kolejne po Trójmieście i Poznaniu miasto poddane analizie w najnowszym raporcie „Focus On” przygotowanym przez Fundację Pro Progressio. Jaki potencjał w sobie kryje Łódź i czy jest atrakcyjna dla inwestorów? Eksperci właśnie opublikowali swoje analizy.
czytaj więcej
Jeśli basen ogrodowy to tylko w Intex.pl
Intex.pl to bezpośredni przedstawiciel firmy Intex Recreation Corporate i jeden z największych importerów jej produktów w Polsce. Baseny ogrodowe oraz inne artykuły amerykańskiej firmy Intex cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie.
czytaj więcej
W świecie ryżu: Ryż Biały Britta
Ryż jest niezwykle ważnym produktem spożywczym, stanowiącym istotny element diety milionów ludzi na kilku kontynentach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka Britta oferuje wyborny, delikatny w smaku oraz doskonały gatunkowo Ryż Biały.
czytaj więcej
Czy każda pasta z fluorkiem jest tak samo skuteczna?
Szczotkowanie zębów pastą z fluorkiem jest powszechnie stosowane jako środek wspomagający ochronę zębów przed próchnicą, spowodowaną spożywaniem pokarmów oraz napojów bogatych w cukier. Cukry z pożywienia są przekształcane w kwasy przez bakterie w płytce nazębnej, co może prowadzić do demineralizacji, tj. stopniowej utraty minerałów od spodu powierzchni zęba. Fluorek może zatrzymać ten proces oraz wesprzeć naturalną odbudowę zębów (remineralizację), nie dopuszczając do rozprzestrzeniania się próchnicy. Aktualne wyniki badań[1] potwierdzają, że nie każda pasta dostarcza zębom ilość fluorku optymalną dla ich ochrony.
czytaj więcej
Lipcowa edycja akcji „Pomoc dla Schronisk”
 Około 15 tysięcy złotych to kwota, którą może otrzymać schronisko, które weźmie udział w akcji „Pomoc dla schronisk”. Dzięki temu cyklicznemu głosowaniu organizowanemu przez firmę KrakVet udało się przekazać ponad 90 ton karmy za kwotę blisko 800 tysięcy złotych. Aby dołożyć swoją cegiełkę do pomocy najbardziej potrzebującym zwierzakom, wystarczy wejść na forum internetowe firmy i oddać głos na wybraną instytucję.
czytaj więcej
2014-07-18, 22:13
Wirtualne Biuro Prasowe
Męskie Granie 2014 zagra w Chorzowie!
Dezerter,  Jazzombi!e,  projekt Makowiecki  Skrzek  Komendarek, Pablopavo, Pustki, trio  Waglewski Fisz EMADE oraz Męskie Granie Orkiestra to tylko część artystów, którzy wystąpią w kompleksie Sztygarka w Chorzowie. Na scenie ponownie zmieszają się odmienne konwencje i style, a występujący muzycy będą eksperymentować z brzmieniami. Już 26 lipca rusza chorzowska odsłona Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec.
czytaj więcej
1...610611612613614615616...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top