Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Promotech szkoli zagranicznych dystrybutorów
Nowa rodzina wózków spawalniczych Promotechu zrobiła furorę podczas ubiegłorocznych imprez targowych na całym świecie. Teraz spółka intensywnie szkoli przyszłych dystrybutorów tych urządzeń na nowe rynki zbytu.
czytaj więcej
Najnowsza wersja Bitdefender Security for Endpoints już dostępna!
Najnowsza wersja Bitdefender Security for Endpoints (oparty na Cloud) jest już dostępna dla wszystkich. W ciągu ostatnich miesięcy Bitdefender prowadził prace, nad największymi aktualizacjami, które przyniosły wiele udoskonaleń, włączając:
czytaj więcej
Piwo klasztorne w trzech odsłonach, czyli pomysł na Dzień Kobiet
Szampan i truskawki to dobry wybór na świętowanie Dnia Kobiet wspólnie z ukochaną kobietą. Warto pokusić się jednak o odrobinę szaleństwa i zdecydować na coś mniej oczywistego. Zachęcamy, aby w tym roku 8 marca skosztować jak smakuje niezwykłe piwo Grimbergen przy akompaniamencie specjalnie dobranych do niego potraw.
czytaj więcej
Gatta w gorącym Los Angeles – najnowsza sesja wizerunkowa marki
Gatta swoją najnowszą sesję wizerunkową na wiosnę i lato 2014 zrealizowała w gorącym Los Angeles. Autorem zdjęć jest młody fotograf – Sebastian Cviq, który na swoim koncie ma współpracę z polskimi i zagranicznymi markami oraz tytułami prasowymi. Słoneczne LA stało się doskonałym tłem do prezentacji niezwykle kobiecej, ale też sportowej kolekcji ubrań, rajstop i pończoch, a także strojów kąpielowych marki Gatta.
czytaj więcej
Nowoczesne rozwiązania dla nowoczesnej kancelarii prawnej
Nowe technologie coraz bardziej wkraczają w nasze życie ułatwiając je. Nasza praca dzięki nim staje się szybsza i skuteczniejsza. Duża w tym rola środków unijnych, zwłaszcza w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Korzystając właśnie z tych środków firma Omega Info sp. z o.o. przygotowała nowoczesną i innowacyjną e-usługę kierowaną do kancelarii prawnych.
czytaj więcej
Śniadaniowa Premium przyciąga magnesami
Spółka Bielmar realizuje promocję konsumencką margaryny Śniadaniowej Premium. Do każdego opakowania produktu dodano magnes na lodówkę.
czytaj więcej
600 km górskich tras rowerowych na Słowacji
Park Narodowy Terchovska Dolina w słowackich górach Mała Fatra posiada 600 km oznaczonych tras rowerowych. Znajdują się one tylko 58 km od granicy polsko-słowackiej w Zwardoniu. Aby na miejscu nie trzeba było przemieszczać się autem trasy opracowano tak, aby tworzyły pętlę z początkiem i końcem w Terchovej.
czytaj więcej
Ewolucja mobilnego szkodliwego oprogramowania: w 2013 r. na jednego użytkownika przypadały 3 próby infekcji
Eksperci z Kaspersky Lab dokonali analizy krajobrazu zagrożeń mobilnych w 2013 r. W ubiegłym roku wykryto ponad dwa razy więcej mobilnych szkodliwych programów niż w 2012 r. Celem cyberprzestępców były przede wszystkim pieniądze użytkowników.
czytaj więcej
Tychy – stolica polskiej motoryzacji
Podróżując DK 1, przekraczając granice miasta Tychy, widzimy na poboczu drogi tablicę z napisem „Tychy – stolica polskiej motoryzacji”. Oczywiście to kwestia umowna, ale biorąc pod uwagę fakt, że tutaj właśnie znajduje się największy z zakładów Fiata Auto Poland oraz kilkanaście fabryk produkujących różnego rodzaju komponenty i akcesoria motoryzacyjne, na miano branżowej stolicy miasto Tychy w pełni zasługuje. Jednakże w roku ubiegłym nad miastem tym, a konkretnie nad fiatowskim zakładem, pojawiły się czarne chmury. Redukcja zamówień na samochody Fiata z rynków europejskich, przeniesienie części produkcji do fabryk zlokalizowanych we Włoszech, skutkowało znaczącymi zwolnieniami pracowników w tyskim zakładzie. Owszem, usłyszeliśmy wówczas Janusza Piechocińskiego, nowego wicepremiera, zapewniającego o intensywnych zabiegach polskiego rządu, które już wkrótce miały doprowadzić do zwiększenia produkcji. Wicepremier informował o negocjacjach z dużymi inwestorami, producentami aut, którym brakuje mocy produkcyjnych we własnych fabrykach i chętnie wykorzystają te, które są w tyskich zakładach. Słuchając tych lakonicznych zapewnień nie było wiadomo czy śmiać się czy płakać. Od dziesięciu lat polski rząd nie potrafi pomóc fabryce na Żeraniu, do czego powinien poczuwać się zobowiązany, z uwagi na nadzór właścicielski, a teraz obiecywał, że znajdzie rozwiązanie dla… turyńskiego koncernu.
czytaj więcej
Nowe tendencje w księgowości – odczytywanie papierowych faktur i elektroniczne archiwum dokumentów
Nieustające zmiany wpisane są w zawód księgowego. Dotyczą nie tylko przepisów, ale i oprogramowania na którym pracuje. Kiedyś powstanie programów księgowych teraz możliwość odczytywania faktur i tworzenia elektronicznego archiwum z dokumentami wyznaczają kierunek rozwoju w branży księgowej.
czytaj więcej
1...617618619620621622623...677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top