Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Lato w IKEA Kraków. Wakacje - dobry czas na remont kuchni
Dłuższe i cieplejsze dni, mniejszy ruch na ulicach i w sklepach, dzieci na kolonii lub u dziadków… To tylko niektóre argumenty przemawiające za tym, że wakacje to naprawdę dobry czas na odświeżenie lub remont kuchni. Jednak, aby przeprowadzić go szybko i sprawnie, powinniśmy się do niego odpowiednio przygotować. Pomogą nam w tym bezpłatnie eksperci od projektowania i montażu kuchni z IKEA Kraków. W ramach trwającej do 18 sierpnia akcji „Lato w IKEA” możemy skorzystać też z oferty montażu za pół ceny i 20% rabatu na wybrane fronty.
czytaj więcej
Nowi najemcy modowi w Galerii Bronowice
Grupa LPP, właściciel jednych z najbardziej znanych i cenionych przez klientów brandów, które już na stałe wpisały się w modową mapę Polski i Europy, otworzy salony wszystkich swoich marek w krakowskiej Galerii Bronowice. Sklepy zlokalizowane będą na obu poziomach galerii i zajmą łączną powierzchnię prawie 4 tys. mkw. Największy będzie dwupoziomowy salon Reserved.
czytaj więcej
Kuchnia w kolorze inox z redcoon.pl
Każdy dorosły człowiek choć raz w życiu musiał podąć ważną decyzję, jaką jest wybór wyposażenia do własnej kuchni. Czy to w wyniku remontu, czy też na skutek wyposażania domu „od zera”, trzeba się było rozejrzeć w aktualnych trendach, funkcjonalnościach, cenach i zastosowaniach AGD. Obecnie wybór jest tak duży, producentów tak wielu, że niejednego poszukującego przyprawiłoby to o zawrót głowy.
czytaj więcej
Za ile nowe M w Poznaniu
W ofercie poznańskich deweloperów co czwarte mieszkanie jest już gotowe, ale ich wybór od wielu miesięcy maleje.
czytaj więcej
Wywoływanie zdjęć przez Internet
Pierwszym sfotografowanym w historii człowiekiem był Polak, uczestnik wojen napoleońskich – Jan Werbowski. Samo naświetlanie trwało wtedy ok. 30 minut, podczas których żołnierz nie mógł się poruszyć. Dziś, najnowocześniejsze modele aparatów cyfrowych potrafią zrobić do 10 klatek na sekundę, a ich wywołanie nie wymaga nawet wyjścia z domu. Odbitki można zamówić, chociażby przez Internet.
czytaj więcej
Galeria Bronowice – Saturn pierwszy
Z początkiem lipca sklep sieci Saturn, jako pierwszy z najemców Galerii Bronowice w Krakowie, odebrał swój lokal i rozpoczął prace wykończeniowe. Elektromarket zlokalizowany jest na poziomie 1, a jego powierzchnia to 3500m².
czytaj więcej
Koniec odporności: krótka opowieść o bezpieczeństwie systemów firmy Apple
Przez wiele lat firma Apple, wraz ze swoimi najwierniejszymi fanami, dumnie utrzymywała, że dysponuje platformą wolną od szkodliwych programów. Czasy te jednak bezpowrotnie minęły. Wraz z tym, jak udział maszyn Apple’a w rynku osiągał coraz wyższy poziom, cyberprzestępcy zaczęli postrzegać systemy z nadgryzionym jabłkiem jako potencjalne źródło zysku. Eksperci z Kaspersky Lab podsumowali najnowsze incydenty związane z bezpieczeństwem systemów firmy Apple.
czytaj więcej
Na rynku ubywa nowych mieszkań
W ofercie deweloperów jest coraz mniej mieszkań, także tych już ukończonych.
czytaj więcej
Niezależni eksperci uznali rozwiązanie Kaspersky Internet Security za najlepsze w branży
Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Internet Security 2013, rozwiązanie bezpieczeństwa przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, zajęło najwyższą pozycję w teście „Home Anti-Virus Protection” przeprowadzonym przez niezależną organizację ekspertów Dennis Technology Labs w okresie kwiecień – czerwiec 2013.
czytaj więcej
Rok pod znakiem Barracudy
Białostocka spółka ALEX podsumowuje pierwszy rok obecności swojego sztandarowego produktu na rynku LPG. Znajdujący się w jej ofercie wtryskiwacz marki Barracuda jest obecnie eksportowany do 30 krajów na wszystkich kontynentach, a do jego produkcji przeznaczona została profesjonalna linia produkcyjna, która jest w stanie wytworzyć do 6 tys. sztuk dziennie.
czytaj więcej
1...699700701702703704705...727

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top