Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Mobile przede wszystkim. Mobilni przed wszystkimi. Shoper z panelem RWD
Shoper to pierwsze na świecie oprogramowanie, które udostępnia w pełni responsywny panel administracyjny sklepu. Założenie, że do prowadzenia sklepu wystarczy dostęp do internetu, wreszcie staje się faktem.
czytaj więcej
Victoria Dom S.A. startuje z nowym projektem na warszawskim Targówku
Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do sprzedaży 111 mieszkań w nowej inwestycji Ogrody Targówek. Oferta jest dostępna w programie MDM. W tym roku Victoria Dom planuje uruchomienie jeszcze przynajmniej dwóch nowych projektów w  Warszawie oraz II etapu osiedla Olesin na 118 domów na Białołęce. Przyspieszenie tempa rozwoju jest możliwe, dzięki pozyskaniu przez Spółkę 18 mln zł z niedawnej emisji obligacji. Papiery dłużne na początku kwietnia trafią do obrotu giełdowego na rynku Catalyst.
czytaj więcej
Rozlewnia Vody Naturalnej z systemem HACCP
Rozlewnia Vody Naturalnej zlokalizowana w okolicach Muszyny otrzymała certyfikat HACCP na produkcję wód źródlanych i napojów bezalkoholowych.
czytaj więcej
2014-03-17, 17:11
Wirtualne Biuro Prasowe
Gitarowy Rekord Guinnessa z najszybszym gitarzystą świata. Michael Angelo Batio po raz pierwszy w Polsce.
Pochodzący z Chicago Michael Angelo Batio, uważany za najszybszego gitarzystę świata, 1 maja 2014 roku po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Jako jedna z gwiazd 12. Thanks Jimi Festival pomoże tysiącom gitarzystów ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa. Podczas festiwalu we Wrocławiu zagrają też Eric Burdon z zespołem The Animals oraz brytyjska legenda rocka – Uriah Heep.
czytaj więcej
Innowacje KAN na targach Instalacje 2014
Całą gamę innowacyjnych produktów pokaże spółka KAN na kwietniowych poznańskich targach Instalacje 2014. Tam też spółka ogłosi wyniki swojego konkursu promocyjnego i wręczy nagrody.
czytaj więcej
Jak zacząć biegać?
Po zimowym lenistwie, w człowieku budzi się naturalna potrzeba ruchu. Chcemy szybko wrócić do formy i zgubić zbędne kilogramy. Jednym z najprostszych, ale też najbardziej efektywnych ćwiczeń aerobowych jest bieganie.
czytaj więcej
Bielmar nagrodzony przez cukierników za Puff Pastry
Puff Pastry, profesjonalna margaryna do wypieku ciast francuskich i półfrancuskich Spółki Bielmar, została nagrodzona tytułem Produkt Roku w kategorii WYRÓB podczas V Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi w Katowicach.
czytaj więcej
Billennium wspiera TEDxWarsaw
Już 13 marca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się TEDxWarsaw – inspirujące wydarzenie organizowane pod marką TED. W tym roku firma informatyczna Billennium ponownie wspiera inicjatywę, która  odbędzie się pod szyldem „Embrace the Other”.
czytaj więcej
„Energetyka” Sp. z o.o. po raz drugi otrzymała certyfikat Solidna Firma
Lubińską spółkę należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź SA doceniono za terminowe regulowanie zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta.  Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. 
czytaj więcej
Ranking Portali Kulturalnych w Polsce - marzec 2014
Ranking Portali Kulturalnych – czyli jak się ma Polska kultura?
czytaj więcej
1...923924925926927928929...986

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top