Znajdź informacje

Vectra wzbogaca ofertę o kanały Eleven i Eleven Sports


« lista artykułów
2016-02-20

Od 25 lutego kanały Eleven i Eleven Sports dostępne będą w ofercie Vectry, która do końca marca udostępni je wszystkim swoim abonentom. W ostatnim czasie Telewizja Eleven znalazła się w ofercie UPC Polska. Stacja obecna jest w Polsce od sierpnia ub. roku i posiada prawa m.in. do piłkarskiej ligi francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej czy Formuły 1.

Jak poinformował operator, kanał Eleven pojawi się na pozycji 230., a Eleven Sports na pozycji 231 w sieci Vectry. - Dzięki temu możemy zaoferować naszym abonentom już od 25 lutego jeszcze więcej sportowych emocji z bardzo atrakcyjnym contentem. Włączenie dwóch kanałów Eleven do oferty Vectry potwierdza, że treści sportowe są dla nas istotnym elementem w budowaniu oferty cyfrowej, która dzisiaj jest jedną z najatrakcyjniejszych na dwa rynku - powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój contentu telewizyjnego w Vectrze.

Telewizja Eleven będzie dostępna w ofercie Vectry od 25 lutego do końca marca dla wszystkich abonentów operatora. Po tym okresie kanały te dostępne będą w specjalnej ofercie o której w marcu poinformuje Vectra.

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top