Znajdź informacje

Michał Rachoń współprowadzi "Sygnały Dnia" w Polskim Radiu


« lista artykułów
2016-02-22

Michał Rachoń został współprowadzącym "Sygnały Dnia" w Polskim Radiu. Zastępca dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej ds. publicystyki w każdy poniedziałek prowadził będzie audycję w Programie Pierwszym. W ostatnich dniach były dziennikarz TV Republika w miejsce Krzysztofa Ziemca został również prowadzącym program "Woronicza 17" w TVP Info.

Krzysztof Ziemiec był gospodarzem programu "Woronicza 17" od marca ub. roku. Po raz ostatni program poprowadził w niedzielę, 6 lutego. W kolejny weekend prowadzącym magazyn został Michał Rachoń, który wczoraj również wystąpił w roli gospodarza. - Dziękuję za troskę i wszystkim za ostatni rok, ale w tym paśmie już mnie nie będzie - poinormował w mediach społecznościowych Ziemiec, który jest równocześnie jednym ze współprowadzących "Wiadomości" TVP1.

Michał Rachoń zastępcą dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej ds. publicystyki został w połowie stycznia. Kilkanaście dni później ogłosił w sieci internetowy casting na dziennikarzy TVP.

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
mama 2016-02-22, 13:27
ja go bym wywalił na bruk, a nie do telewizji !
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top