Znajdź informacje

Bartosz Węglarczyk przechodzi z "Rzeczpospolitej" do Grupy Onet


« lista artykułów
2016-02-24

Bartosz Węglarczyk, będący zastępcą redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" i szefem redakcji rp.pl, żegna się z wydawcą dziennika. Dziennikarz nie chciał zdradzić kto będzie jego nowym pracodawcą. Dziś oficjalnie potwierdzono informację, że współprowadzący "Dzień Dobry TVN" obejmie stanowisko dyrektora programowego w Grupie Onet-RASP.

- Mogę potwierdzić, że odchodzę z ”Rzeczpospolitej” - mówił wczoraj redakcji press.pl Bartosz Węglarczyk. Dziennikarz nie chciał ujawnić swoich planów zawodowych, ale nieoficjalnie mówiło się, że objąć ma kierownicze stanowisko w Grupie Onet-RASP. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Onet poinformował, że Węglarczyk będzie dyrektorem programowym.

Węglarczyk od 1989 pracował w "Gazecie Wyborczej", w której przez wiele lat był kofespondentem w Moskwie, Berlinie oraz Waszyngtonie. Następnie kierował działem zagranicznym, by pod koniec 2011 opuścić koncern Agora. W listopadzie 2012 roku objął stanowisko zastępcy redaktoa naczlnego "Rzeczpospolitej", a dwa lata później został szefem redakcji rp.pl. Współprowadzi progam "Dzień Dobry TVN", a wcześniej współpracował z Superstacją czy Esca Rock.

Foto: twitter

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top