Znajdź informacje

Polsat pokaże 24 mecze mistrzostw Europy w otwartych kanałach


« lista artykułów
2016-05-12

Od 10 czerwca do 10 lipca 20 każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu (oraz równolegle w Polsacie Sport) kibice obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo. Wszystkie spotkania mistrzostw Europy w piłce nożnej będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

W kanałach otwartych telewidzowie zobaczyć będą mogli 24 mecze turnieju finałowego EURO 2016 we Francji, w tym:
- mecz otwarcia
- wszystkie mecze Polaków w każdej fazie turnieju
- cztery mecze 1/8 (selekcja z 8 meczów po fazie grupowej)
- wszystkie ćwierćfinały
- obydwa półfinały
- finał

Każdego dnia turniejowego na antenie otwartej Polsatu (równoległa transmisja tych samych meczów w Polsat Sport) - przynajmniej jeden mecz dziennie i wszystkie mecze Polaków.

Wszystkie spotkania mistrzostw Europy we Francji transmitowane będą na żywo wyłącznie w dwóch kanałach typu premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD. Kanały wystartują 10 czerwca. Po raz pierwszy Telewizja Polsat uruchomia tego typu kanały, które w okresie 10 czerwca - 10 lipca będą w pełni dedykowane turniejowi finałowemu EURO 2016 bez żadnych reklam. Spotkania komentować będą najlepsi profesjonaliści i znawcy piłki nożnej w Polsce - dziennikarze i eksperci: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski czy Tomasz Hajto.

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top