Znajdź informacje

Dominika Ćosić korespondentką TVP w Brukseli


« lista artykułów
2016-06-26

Magdalena Sobkowiak tylko do końca czerwca będzie korespondentką Telewizji Polskiej w Brukseli. Umowa z dziennikarką, która na stanowisku pracowała od początku 2015 roku, zostanie rozwiązana za porozumieniem stron. Nową korespondentką TVP w Brukseli zostanie Dominika Ćosić.

- Informujemy, że z dniem 30 czerwca 2016 roku zostanie rozwiązana - za porozumieniem stron - umowa o pracę z red. Magdaleną Sobkowiak, korespondentką TVP w Brukseli - poinformowało Centrum Informacji TVP. Dziennikarka współpracę z Telewizją Polską rozpoczeła pod koniec 2009 roku, gdy została reporterką "Panoramy” TVP2. Wcześniej pracowała jako reporterka kanału Polsat News.

Nową korespondentką TVP w Brukseli zostanie Dominika Ćosić. Dziennikarka  w przeszłości związana z była z "Dziennikiem Gazetą Prawną” i "Do Rzeczy”.

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top