Znajdź informacje

Ruszyły nagrania do programu „Kochanie, ratujmy nasze dzieci”


« lista artykułów
2016-07-20

Telewizja Polska rozpoczęła castingi do nowej produkcji, której premiera przewidziana jest jesienią. „Kochanie, ratujmy nasze dzieci“ będzie misyjną produkcją, mającą na celu promocję właściwych nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży, walkę z otyłością i propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia.

Program zostanie zrealizowany w oparciu o format BBC, zatytułowany „Honey, We are Killing The Kids”, doceniany za misyjny charakter, walory edukacyjne, promocję zdrowia i aktywności fizycznej. Bohaterowie to rodziny z dziećmi w wieku od 6 do 15 lat, które borykają się z nadwagą, otyłością albo z syndromem „niejadka”. Uczestnicy - w ścisłej współpracy ze specjalistami ds. żywienia i zdrowia - wdrożą w życie szeroko zakrojony „plan naprawczy“. Domowników czeka prawdziwa rewolucja. Zmianie ulegnie nie tylko menu całej rodziny, ale również rozkład dnia, sposób spędzania wolnego czasu, a nawet przestrzeń domowa. 

Celem zmiany dotychczasowych nawyków będzie podniesienie jakości życia całej rodziny. Stawką - zdrowie najmłodszych, a motywacją - miłość i troska o ich przyszłość. Aby wziąć udział w programie, należy wysłać zdjęcie i krótką prezentację wideo rodziny, opis problemów, z którymi borykają się najmłodsi domownicy, a także krótką charakterystykę ich stylu życia. TVP na zgłoszenia czeka do 15 sierpnia.

Program „Kochanie, ratujmy nasze dzieci“ to jeden z pierwszych wspólnych projektów BBC Worldwide i Telewizji Polskiej, który powstanie na mocy podpisanego przez obydwu nadawców porozumienia o współpracy handlowej. Cykl zadebiutuje na antenie TVP2 jesienią 2016 r.

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top