Znajdź informacje

Telewizja Polsat wyprodukuje film o Annie Przybylskiej


« lista artykułów
2016-09-21

Za dwa lata do kin powinien trafić film "Gwiazda" będący biografią zmarłej w 2014 roku na raka trzustki aktorki Anny Przybylskiej. Reżyserem będzie Radosława Piwowarski, a zdjęcia do produkcji ruszą w przyszłym roku. Będzie to jeden z trzech obrazów kinowych, które Polsat zamierza zrealizować w najbliższych latach w ramach Cyfrowej Strefy Twórców.

Biografia Anny Przybylskiej będzie nosić tytuł „Gwiazda”, wyreżyseruje ją Radosław Piwowarski, a do kin trafi w 2018 roku. Pomysłodawcą jest Miasto Gdynia, skąd pochodziła zmarła w 2014 roku aktorka. Casting do głównej roli rozpocznie się w listopadzie.

- "Gwiazda” to film, do którego scenariusz napisało życie. Kilka lat po śmierci Anny Przybylskiej, przyjaciele aktorki postanowili opowiedzieć historię dziewczyny, która swoim bezpośrednim stylem bycia i życzliwością skradła serca wielu polskich widzów. Film pokazuje ją taką, jakiej nie znamy jej z mediów. To przejmująca opowieść o marzeniach, przyjaźni, karierze, miłości i niespodziewanej śmierci - informuje Polsat.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po walce z nowotworem. Widzowie zapamiętali ją z występów m.in. w serialu „Złotopolscy” oraz filmach „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sezon na leszcza” czy „Superprodukcja”. 

Foto: Polsat

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top