Znajdź informacje

Kursy z hiszpańskiego w Preply online (materiał partnera)


« lista artykułów
2016-12-18

Język hiszpański to drugi na świecie najczęściej używany język. Także w naszym kraju coraz więcej osób podejmuje naukę tego języka. O tym języku mówi się, że jest dość łatwy do nauki. Nie jest do końca prawdziwa opinia, ponieważ również w tym języku czekają na uczącego się różne pułapki. Podstawą dobrej znajomości tego języka jest nauczyciel, który przeprowadzi, przez wszelkie zawiłości językowe. Szczególnie jeśli chodzi o naukę gramatyki to w języku hiszpańskim może Ciebie spotkać sporo niespodzianek.

Wygodną formą nauki jest korzystanie z korepetycji online. Od jakiegoś czasu można z tej formy nauki korzystać dzięki platformie Preply.com.W tym momencie wśród osób, które nie miały okazji zapoznać się z działaniem platformy pojawia się pytanie czym jest preply.com i jakie korzyści w nauce języka hiszpańskiego można otrzymać w związku z korzystaniem z niej. Platforma jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem, stworzonym po to, aby w jak najbardziej przydatny sposób pośredniczyć pomiędzy uczniem, a nauczycielem (https://preply.com/pl/hiszpański-online). Dość trudno było znaleźć takie miejsce w sieci, gdzie w jednym miejscu jest możliwość skontaktowania się z dużą liczbą korepetytorów.  Można powiedzieć, że platforma powstała niejako w odpowiedzi na zapotrzebowanie i coraz większe zainteresowanie nauką online. W obecnych czasach, coraz trudniej wygospodarować jest czas na naukę. W przeszłości uczęszczanie na korepetycje wiązało się bardzo często z uciążliwymi i zajmującymi dużo czasu dojazdami. Korepetycje poprzez komunikator internetowy Skype okazały się prawdziwą rewolucją. Ich powstanie ułatwiło życie bardzo wielu osobom, które zamierzają, lub uczą się języka hiszpańskiego.

Zainteresowanie językiem hiszpańskim z roku na rok jest coraz większe. Dzieje się tak między innymi dlatego, że coraz większa liczba ludzi jest zainteresowana kulturą tamtego regionu. Coraz więcej osób chciałoby zwiedzać kraje, gdzie na co dzień mówi się po hiszpańsku. W samej Hiszpanii jest mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia. Coraz częstszym kierunkiem zwiedzania jest także Ameryka Południowa, gdzie język hiszpański jest językiem dominującym. O wiele poznaje się nowe kraje mogąc porozumiewać się w  języku jego mieszkańców. Kolejnym powodem dla którego wzrasta zainteresowanie tym językiem wśród studentów jest możliwość studiowania na Uniwersytetach w Hiszpanii w ramach unijnych programów takich jak na przykład Sokrates. Wzrasta, także zainteresowanie pracownikami o różnych specjalnościach znającymi język hiszpański. Potrzebni są specjaliści z wielu dziedzin, między innymi takich jak:medycyna, handel, edukacja, oraz turystyka. Można śmiało powiedzieć, że obecnie język hiszpański jest jednym z najważniejszych światowych języków. Na całym świecie odnotowuje się wzrost zainteresowania tym niezwykle melodyjnym językiem. Sytuacja ma również miejsce w naszym kraju. Przybywa chętnych podjęciem nauki hiszpańskiego. Polska i Hiszpania ponad dwadzieścia lat temu podpisały porozumienie mówiące o tym, że w obu krajach będzie promować się język hiszpański.

Metod nauczania języka hiszpańskiego jest dużo, największym powodzeniem cieszą te najbardziej efektywne do których należą korepetycje online. Ten sposób nauki przynosi tak duże efekty dlatego, że jest nastawiony na indywidualne podejście do każdego uczącego się. Korepetycje online odbywają się w czasie rzeczywistym. Uczeń spotyka się ze swoim nauczycielem „na żywo”. Za pośrednictwem platformy Preply jest możliwość odszukania nauczyciela, który spełni indywidualne oczekiwania. Na platformie można znaleźć bardzo zróżnicowane oferty, zarówno pod względem cenowym, jak i w zakresie metod nauczania. Jednak platforma ta to nie tylko pomocny pośrednik pomiędzy uczniem, a nauczycielem. Za pomocą platformy można także poznać opinie o korepetytorze, które zostały napisane przez inne osoby korzystające z platformy. Preply.com daje pełną gwarancje wpłaconych środków, oraz pełne bezpieczeństwo transakcji. Istnieje także możliwość wykupienia pakietów lekcji: 5,10,15, oraz 20 godzinnych. Samo korzystanie z platformy jest za darmo, płaci się tylko za lekcje. Po tym jak zarejestrujesz się przy pomocy swojego konta na Facebooku, lub konta pocztowego otrzymasz darmową lekcję próbną. Lekcja ta pozwoli na to, aby zorientować się jak funkcjonuje platforma. Korzystać z platformy mogą osoby będące w różnym wieku. Możliwości nauki ma każdy kto jest chętny podjąć korepetycje. Zaletą korepetycji poprzez Skype jest możliwość korzystania z nich z każdego miejsca, nie ma tu żadnych ograniczeń. Uczyć możesz się w miejscu najbardziej dla Ciebie wygodnym. Dlatego bardzo często korepetycje za pomocą platformy Preply określane są jako wygodne, efektywne, oraz nieszablonowe.

Jeśli więc chcesz rozmawiać po hiszpańsku i poznać tajniki tego języka to warto rozważyć ten rodzaj nauki. Może właśnie to metoda dzięki, której w szybkim czasie odniesiesz sukces? Jak podają wszelkie źródła zainteresowanie językiem hiszpańskim wzrasta i nadal będzie rosło. Może więc warto znaleźć się w gronie osób posługujących się językiem hiszpańskim? Jest to grono wcale nie małe, bo obecnie szacuje się, że językiem hiszpańskim posługuje się około półtora miliarda osób na całym świecie. Jest to język międzynarodowy, jest także jednym z głównych języków urzędowych takich między innymi takich organizacji jak  UE, UEFA, FIFA, ONZ, NAFTA. Język hiszpański jest językiem, którego naucza się nieobowiązkowo w krajach Unii Europejskiej. W krajach takich jak Francja i Włochy ponad siedemdziesiąt procent młodych ludzi uczy się języka hiszpańskiego. Jest to również drugi język na portalach społecznościowych takich jak Twitter, oraz Facebook.

Zobacz także

Dlaczego warto zainwestować w aplikację mobilną?
Aplikacja mobilna większości z nas kojarzy się z grami i rozrywką w naszym smartfonie lub tablecie. Czy można wykorzystać aplikację ...
Występy magików — nowa ulubiona rozrywka Polaków
Wyjścia do kina, na koncerty, wystawy czy plenerowe eventy cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sporo ludzi szuka jednak rozrywek ...
Niezwykły spot i rekordowa liczba polskich produkcji wiosną na Discovery Channel!
Discovery Channel przedstawia wiosenną ramówkę w wyjątkowym spocie, będącym połączeniem świata animowanego z realnymi bohaterami nagranymi przy użyciu specjalnej technologii, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top