Znajdź informacje

"Kevin sam w domu" świątecznym hitem


« lista artykułów
2016-12-27

Komedia pt. "Kevin sam w domu” zgromadziła najwięcej widzów przed telewizorami w święta Bożego Narodzenia. Statystycznie przed telewizorami w przeciągu trzech dni świąt spędziliśmy ponad 6 godzin. Najchętniej wybieraną stacją była TVP1 (wśród wszystkich widzów) i Polsat (w grupie komercyjnej).

W wieczór wigilijny najwięcej widzów zgromadził emitowany w Polsacie ”Kevin sam w domu”. Nadawana praktycznie co roku komedię oglądało ponad 4,3 mln widzów i był to najwyższy wynik w trakcie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

W dniach 25-26 grudnia br. największy udział w grupie ogólnej zanotował kanał TVP 1 przed Polsatem, TVN-em i TVP 2. W grupie komercyjnej liderem był już Polsat przed TVN, TVP 1 i TVP 2.

bak

Zobacz także

Co słychać w Polityce?
Sześćdziesiąt lat historii, cotygodniowa dawka w pełni profesjonalnych, sprawdzonych informacji, wszystko to sprawia że tygodnik Polityka od wielu lat utrzymuje ...
"Mali giganci" powracają na antenę TVN
Już 5 listopada na antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć ...
Jak wyglądają spięcia rządowe na linii prezydent – PiS?
Prezydent RP zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, przez co narasta spór pomiędzy nim a politykami Prawa ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top