Znajdź informacje

Renomowani partnerzy w Public Relations


« lista artykułów
2017-03-30

W obecnych czasach kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa jest wybicie się na tle konkurencji, zainteresowanie potencjalnych klientów ciekawą kampanią reklamową i sukcesywne budowanie pozytywnego wizerunku. Ma to równie istotne znacznie jak atrakcyjne ceny produktów i usług, dlatego kwestie PR przedsiębiorstwa warto powierzyć prawdziwym profesjonalistom w tej dziedzinie, takim jak Consulting & More.

Dlaczego jest to ważne?

Wolność gospodarcza i niemała konkurencja na rynku produktów i usług sprawia, że firmy muszą podjąć odpowiednie działania pozwalające przyciągnąć klientów i zbudować ich zaufanie. Początkowo funkcję tę spełniała głównie reklama, jednak jej znaczne upowszechnienie się powoduje konieczność podjęcia innych kroków – jednym z nich jest właśnie Public Relations, czyli budowanie pozytywnego wizerunku marki. Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobry PR firm. Dzięki niemu budowane jest społeczne zaufanie i tworzenie korzystnych relacji, co przekłada się na wyróżnienie wśród konkurencji, większą stabilność rynkową i lojalność klientów.

 

Wsparcie specjalistów

Przedsiębiorcy prowadzący własną działalność z pewnością mają mnóstwo obowiązków i zadań do wykonania pozwalających na sprawne funkcjonowanie całej firmy, dlatego najlepszym rozwiązaniem dla nich jest zatrudnienie specjalistów od wizerunku. Dobra i skuteczna agencja Public Relations powinna zapewnić kompleksową obsługę PR – właśnie tak działa Consulting & More. Współpracujący z nią właściciele firm mogą liczyć nie tylko na pomoc podczas kontaktów z mediami tradycyjnymi czy przygotowywanie materiałów informacyjno – promocyjnych, ale również na zaplanowanie skutecznych działań z zakresu content marketingu i budowania pozytywnego wizerunku marki w mediach społecznościowych. Taka kompleksowa strategia jest niezwykle skuteczna i pozwala osiągnąć zamierzony cel, a więc duże zainteresowanie wśród klientów, ich lojalność oraz postrzeganie firmy jako rzetelnej i godnej zaufania.

 

Skuteczność działania

Obsługa PR powierzona zewnętrznej firmie często pozwala dostrzec istotne błędy popełniane podczas kampanii reklamowych czy przygotowywania działań mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku marki. Specjalista jest w stanie ocenić firmę w taki sam sposób jak osoba z zewnątrz – dziennikarz, potencjalny klient, czy kontrahent. Warto również wspomnieć, że o ile reklama często nastawiona jest na osiągnięcie szybkich efektów, budowanie wizerunku marki trwa całymi latami i niewielki nawet błąd może sprawić, że klienci stracą zaufanie do firmy. Ponieważ trudno jest je odbudować, najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie prawdziwych profesjonalistów. Consulting'n More to specjaliści, którzy zaplanują skuteczną i kompleksową strategię budowania pozytywnego wizerunku firmy, niezależnie od tego, czy terenem działania przedsiębiorstwa jest Warszawa czy inne miasta. Indywidualne podejście do każdego z realizowanych projektów oraz dostosowanie działań do oczekiwań klientów to najlepsza gwarancja pozytywnych efektów współpracy.

Zobacz także

Czym są programy lojalnościowe?
Program lojalnościowy, który ma na celu zbudowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami powinien być długotrwałym, zaplanowanym działaniem marketingowym. Odpowiednie ...
Osuszacz powietrza – skuteczna metoda walki z wilgocią w domu
Odpowiednio dobrany pozwala zredukować poziom wilgotności powietrza we wnętrzu. Jest prostym sposobem na odnowienie wyglądu przesiąkłego mieszkania oraz ekonomicznym rozwiązaniem ...
Gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej z "Telekamerami"
Sześć statuetek, w tym specjalną Złotą Telekamerę, otrzymały gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej. Wręczono je podczas prestiżowej gali rozdania nagród ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top