Znajdź informacje

Ruszają precastingi do "Mam talent" TVN


« lista artykułów
2017-04-03

W zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca 8 kwietnia rozpoczną się precastingi do jubileuszowej dziesiątej edycji „Mam talent!”. Po raz kolejny ekipa programu odwiedzi dziewięć miast w Polsce dając szansę nieodkrytym talentom do pokazania, na co ich stać.

 

Poszukiwanie wyjątkowych osobowości i nietuzinkowych talentów rozpocznie się 8 kwietnia w Zabrzu, a zakończy 21 maja w Warszawie.

TERMINY PRECASTINGÓW:

8 kwietnia - ZABRZE, Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle’a 17
9 kwietnia - WROCŁAW, Hotel Scandic, ul. Piłsudskiego 49
22 kwietnia - RZESZÓW, Teatr Maska, ul. Adama Mickiewicza 13
23 kwietnia - LUBLIN, Lubelskie Centrum Konferencyjne, ul. Artura Grottgera 2
6 maja - SZCZECIN, Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
7 maja - POZNAŃ, Hotel Mercure centrum, ul. Roosevelta 20
13 maja - BYDGSZCZ, Centrum Kongresowe Opera Nova, ul. Marszałka F.Focha 5
14 maja - GDAŃSK, Hotel Scandic,ul. Podwale Grodzkie 9
21 maja - WARSZAWA, JM Hotel, ul. Grzybowska 45

Wszyskie precastingi zaczynają się o godzinie 10:00. Jeśli nie możesz przybyć na żaden z precastingów lub występujesz ze zwierzętami, w swoim występie używasz ognia lub wykonujesz akrobacje powietrzne - skorzystaj z precastingu internetowego.

Foto: TVN

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top