Znajdź informacje

TVP Info na czele kanałów informacyjnych


« lista artykułów
2017-04-14

Drugi weekend należał do TVP Info. Kanał informacyjny Telewizji Polskiej przyciągnął przed telewizory najwięcej widzów zapewniając antenie najwyższe średnie udziały oglądalności (4,6 proc.) i pozostawiając konkurencję w tyle.

W drugi weekend kwietnia TVP Info nie miało sobie równych. Przewaga była szczególnie widoczna w sobotę, 8 kwietnia. Antena uzyskała 5,4 proc. udziałów i był to drugi wynik kanału w br. Największą widownię zgromadził „Teleexpress Extra”, który obejrzało średnio 1,1 mln osób. W sobotę wśród 10 najchętniej oglądanych programów kanałów informacyjnych aż 6 należało do TVP Info.

Poza „Teleexpressem Extra” w czołówce znalazło się także specjalne wydanie „INFO Wieczór” uzyskując rekordowy w tym roku wynik (średnia widownia 634 tys. osób przy udziałach 4,3 proc.) Najwyższą oglądalnością w br. cieszył się także program „Młodzież kontra”, który obejrzało 690 tys. widzów (4,6 proc. udz.).

Kanał informacyjny TVP w miniony weekend uzyskał 4,6 proc. udziałów przy wynikach konkurencji ponad 4,2 proc. TVN24 i 1,3 proc. Polsat News. TVP Info sukcesywnie buduje swoją widownię, a udziały w porównaniu do 2016 zwiększają się.

Foto: TVP

bak

Zobacz także

Co słychać w Polityce?
Sześćdziesiąt lat historii, cotygodniowa dawka w pełni profesjonalnych, sprawdzonych informacji, wszystko to sprawia że tygodnik Polityka od wielu lat utrzymuje ...
"Mali giganci" powracają na antenę TVN
Już 5 listopada na antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć ...
Jak wyglądają spięcia rządowe na linii prezydent – PiS?
Prezydent RP zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, przez co narasta spór pomiędzy nim a politykami Prawa ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top