Znajdź informacje

Murapol stworzy magazyn o tematyce deweloperskiej


« lista artykułów
2016-01-21

Ogólnopolski deweloper Murapol zamierza stworzyć magazyn wraz z serwisem informacyjnym o szeroko rozumianej tematyce deweloperskiej. Spółka poszukuje obecnie dziennikarzy gotowych do podjęcia pracy przy "tworzeniu nowego tytułu wydawniczego". Nie wiadomo kiedy firma z siedzibą w Bielsku-Białej zamierza rozpocząć wydawanie magazynu.

Spółka przed kandydatami nie stawia zbyt restrykcyjnych wymagań. Przyszli dziennikarze, aplikujący na ofertę Murapolu, powinni posiadać co najmniej roczne doświadczenie w mediach, swobodnie wypowiadać się w języku polskim, być skrupulatni i rzetelni w pracy oraz interesować się branżą deweloperską. Kandydat musi posiadać umiejętność podejmowania tematów specjalistycznych, jak również o tematyce społecznej, cechować go powinna terminowość, wysoka motywacja oraz zaangażowanie. Mile widziane są umiejętności i doświadczenie redakcyjne.

Murapol oferuje pracę przy tworzeniu nowego tytułu wydawniczego od podstaw. Spółka ma ambicje stworzenia magazynu wraz z serwisem informacyjnym, która w szeroko rozumianej tematyce deweloperskiej stanie się liderem rynku. Naszej redakcji nie udało się dowiedzieć kiedy dokładnie ogólnopolski deweloper zamierza wystartować z własnym wydawnictwem.

Jak wynika z zestawienia przygotowanego przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej”, Murapol zawarł najwięcej umów sprzedaży mieszkań spośród wszystkich firm deweloperskich w Polsce w 2015 roku.

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top