Znajdź informacje

Królowe i królowie złomu w nowej serii hitu Discovery Channel - Złomowisko PL


« lista artykułów
2018-08-09

Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry, a wraz z nimi – one, bezsprzecznie królowe w tym biznesie! Twarde i sprytne, a do tego charakterne - takie są nowe bohaterki premierowej serii hitu Discovery Channel „Złomowisko PL”. Nowa seria już w sierpniu na Discovery Channel!

Premiera: środa, 29 sierpnia o godz. 21:00 na Discovery Channel

Anna i Maria to złomowy duet… emerytek, stanowczo nie wpisujący się w stereotyp babci. Z kolei Justyna to gwiazda pop-rock, która z charakterystyczną sobie gracją potrafi zarówno przyciągnąć fanów muzyki, jak i twardą ręką poprowadzić biznes. Te kobiety nieraz udowodniły, że w interesach potrafią przyćmić niejednego mężczyznę. Oczywiście powrócą też znani i lubiani specjaliści od niekonwencjonalnych sposobów na zarobienie grubej kasy – Marek z Edkiem, ekipy Piotro-Stalu, Olmetu, Desha, Holdmaru oraz Zlomuj.pl. Nie będą próżnować i po raz kolejny pokażą, że nie mają sobie równych. Czym nas zaskoczą? Jak przebiegnie demontaż słynnego warszawskiego Bazaru Różyckiego? I czy Krzykacz z Edkiem zawojują czeski rynek? Nowa seria już w sierpniu na Discovery Channel!

Zdecydowanym krokiem na teren złomowiska wkracza Justyna – nowa bohaterka, prawdziwa mistrzyni w dziedzinie wielozadaniowości i kobieta - kameleon. Mama dwójki dzieci, właścicielka złomowiska w Nowogardzie, a po godzinach… wokalistka pop-rockowa. W teledyskach eteryczna blondynka, a w interesach bizneswoman, która rządzi twardą ręką. Nie nabierze się na żadne próby oszustwa. Miernik stali ma w oczach i jak mało kto zna się na jej cenach. Wie kiedy „gruby złom” faktycznie jest wartościowy. Niejeden klient próbował jej zarzucić brak znajomości rynku, jednak żadnemu nie udało się wmówić, że faktyczna cena blachy jest droższa niż w rzeczywistości.

Zaradności życiowej, która w tym biznesie ma decydujące znaczenie, nie można odmówić również siostrom z Tarnowskich Gór. Niebanalny, kobiecy  duet – Anna i Maria - przeczesuje śląskie tereny w poszukiwaniu żelastwa. Obie są emerytkami i jak na Ślązaczki przystało –  nie brakuje im charyzmy, a do tego mają dar przekonywania i żyłkę do interesów. Codziennie wyruszają na podboje złomowisk. Na jednym z nich trafiają na ciężarówkę… Teoretycznie bezwartościową, praktycznie może mieć jednak spory potencjał do osiągnięcia zysku. Zdania sióstr co do zakupu pojazdu są podzielone i jak na dwa silne charaktery przystało – osiągnięcie kompromisu nie będzie łatwe.

Marek i Edek ruszają w poszukiwaniu złomu na podwarszawskie podwórka. Niestety, wyjątkowo gorące lato nie służy złomiarzom. Podczas załadunku cennej stali Edek słabnie, a spanikowany Krzykacz decyduje się wezwać pogotowie. Jego kompan z podejrzeniem zawału trafia do szpitala, a Krzykacz, który nie ma prawa jazdy, zostaje w niemałym potrzasku. Z odsieczą przychodzi jego syn, Janusz. Czy stan zdrowia Edka pozwoli mu opuścić szpital i dalej pełnić funkcję kierowcy Marka? Czy planowany wyjazd na podbój czeskiego biznesu dojdzie do skutku?

Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach! Przekonamy się także czy los uśmiechnie się do Stalowego i czy tym razem trafi na złomową „żyłę złota”. Ten sezon dla Piotro-Stalu stoi pod znakiem rozbiórek. Na warsztat wezmą m.in. demontaż kultowego dla mieszkańców Warszawy - Bazaru Różyckiego. Czy to się opłaci? Ekipa pod dowództwem brata Stalowego – Sławka oraz brygadzisty - Pawła, musi zmierzyć się z rozbiórką baraków na legendarnym bazarze. Niestety okazuje się, że grunt, na którym ustawione są targowe stragany jest mocno niestabilny. Maszyny, przy pomocy których można szybko zdemontować konstrukcje, zapadają się na grząskim terenie. Czy chłopakom wystarczy sprytu, by szczęśliwie zakończyć ten trudny demontaż?

Wyzwania nie omijają również ekipy Olmetu. Usterka najistotniejszej maszyny, żurawia hydraulicznego, krzyżuje plany pracy. Przemek decyduje się na natychmiastowy zakup nowego sprzętu, lecz niestety nie jest jedynym potencjalnym nabywcą. Czas odgrywa tu decydującą rolę. Zdeterminowany właściciel Olmetu wynajmuje helikopter, aby zdążyć z transakcją. Burza utrudnia dotarcie do celu. Komu ostatecznie uda się kupić maszynę?

Ekipa z Radostowic wyrusza do kamieniołomu, w którym Sonia, szefowa złomowiska, znalazła podobno jeszcze działającą wiertnicę. Niestety na miejscu okazuje się, że napęd maszyny jest niesprawny, a jej załadunek na lawetę to prawdziwy koszmar. Czy uda się wywieźć wyjątkowo ciężki sprzęt z terenu kamieniołomu?

Nieprzewidzianych historii nie zabraknie również w ekipach pracujących w Deshu i Holdmarze. Nowa seria „Złomowiska PL” zapowiada się bardzo interesująco i emocjonująco. Czym jeszcze zaskoczą Was Wasi ulubieni bohaterowie? Premierowe odcinki już od środy, 29 sierpnia o godzinie 21:00 tylko na Discovery Channel.

bak

Zobacz także

Siatkarska Liga Narodów z udziałem Polaków hitem TVP1
Emocjonujący mecz Polska – Włochy w momencie najwyższej oglądalności przyciągnął w niedzielę do Jedynki 3,4 mln widzów*. W weekend nasza ...
Jacek Stawiski zostaje szefem TVN24BiS
Od 1 lipca 2019 roku Jacek Stawiski obejmie stanowisko szefa TVN24BiS. Jego zastępcami będą Katarzyna Ramotowska oraz Łukasz Niewola. Po ...
Discovery Channel pokaże Warszawę od kuchni i odpowie na pytanie: „Jak funkcjonuje miasto?”
Kto tworzy rozkład jazdy ZTM? Ile wody zużywają Warszawiacy w ciągu doby? Co się dzieje z naszymi odpadami? Miasto to ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top