Znajdź informacje

Finał 9. edycji „The Voice of Poland”! 1 grudnia w TVP2


« lista artykułów
2018-11-30

Ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni na ten wieczór widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali całą edycję. Już w najbliższą sobotę 1 grudnia o godz. 20:05 w TVP2 finał finałów „The Voice of Poland”. Uświetnią go gwiazdy międzynarodowej i polskiej estrady. Wśród nich pojawi się amerykańska wokalistka Laura Pergolizzi i królowa polskiego popu – Doda.

Przed nami finał 9. edycji „The Voice of Poland”. W ostatecznej rozgrywce została czwórka wokalistów: Ania Deko, Natalia Zastępa, Marcin Sójka i Maksymilian Kwapień. Na finalistę programu czeka kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Kto wygra ten wyścig i zostanie Najlepszym Głosem w Polsce? 

Wielki Finał zostanie podzielony na trzy etapy. Rywalizacja będzie zacięta aż do ostatniej minuty, ponieważ po każdej rundzie odpadnie jeden z finalistów. W pierwszym starciu, każdy z uczestników zaśpiewa wspólny duet z Trenerem oraz cover angielskiej piosenki. W rundzie drugiej, wybrana trójka zaprezentuje polskie przeboje, a na ostatniej prostej, dwójka uczestników zaśpiewa swoje debiutanckie single. O tym, kto wygra program zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień, dlatego już od poniedziałku widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów. 

Finał „The Voice of Poland”, uświetnią gwiazdy międzynarodowej i polskiej estrady. Wśród nich pojawi się LP (Laura Pergolizzi) - amerykańska wokalistka i autorka jednego z najpopularniejszych przebojów w Polsce w 2016 roku „Lost on You”. W trakcie występu artystka zaprezentuje singiel „Girls Go Wild”, który promuje jej najnowszą płytę „Hearth to Mouth”. W sobotnim odcinku zobaczymy również plejadę polskich wokalistów, między innymi, piosenkę ze swojego nowego singla „Nie wolno płakać”, zaśpiewa królowa polskiego popu – Doda. 

Finał „The Voice of Poland”1 grudnia (sobota) o godz. 20.05 w TVP2

bak

Zobacz także

Koncentrator tlenu w domowym zaciszu. O zaletach stacjonarnego sprzętu medycznego
Koniec z ciągłym odwiedzaniem przychodni w celu skorzystania z kuracji tlenem. Wystarczy zainwestować w profesjonalny koncentrator sprawdzonego producenta dostępny między ...
Duże promocje AGD - warto uważać
Widzisz dużą promocję na urządzenia AGD, np. na lodówki do zabudowy i chcesz z niej skorzystać? Uważaj, ta „promocja” może ...
„Tydzień z rekinami” od 12 sierpnia na antenach Discovery i Travel Channel!
SHARK WEEK 2019 to najbardziej ekstremalna wakacyjna premiera! Tym razem programy o tych niesamowitych stworzeniach pojawią się aż na dwóch ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top