Znajdź informacje

Kantory internetowe szansą na zmniejszenie rat kredytu?


« lista artykułów
2018-12-28

Kredyty walutowe były niezwykle popularnym produktem finansowym. Jeszcze kilka lat temu banki zachęcały do ich zaciągania prezentując jako niezwykle korzystne.

Namowom tym uległo wiele osób. Wśród nich najwięcej osób zdecydowało się na zaciąganie kredytów we frankach szwajcarskich, które wówczas miały bardzo atrakcyjny kurs. Zaciągniecie kredytu hipotecznego wydawało się wówczas bardzo dobrą decyzją, która z pewnością się opłaci.

Niestety, okazało się inaczej. Cena franka znacząco wzrosła przez co wzrosły również kwoty wymaganych rat. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które posiada tego typu zobowiązania zastanawia się jak nieco zmniejszyć raty.

Wśród wielu sposobów, o których możemy przeczytać w sieci jednym z bardzo popularnych jest korzystanie z usług kantorów internetowych. Kredytobiorcy zgodnie twierdzą, że dzięki nim możliwe jest znaczące zmniejszenie rat kredytu co w przypadku napiętego budżetu frankowiczów ma ogromne znaczenie. Dlaczego jednak tak się dzieje? Sprawdźmy to.

Kantory internetowe, czyli bardzo okazyjne kursy walut

Na to jak wysoką ratę kredytu zapłacisz wpływ ma nie tylko aktualny kurs walut, ale również to w jakim miejscu je wymieniasz. Wpływ na to ma tak zwany spread czyli różnica między kursem sprzedaży a kursem kupna danej waluty. W przypadku kantorów internetowych jest on najniższy. Informacje na ten temat znajdziesz w artykule: Jak nie tracić na wymianie walut?

Dokładnie sprawdź kantor

Zanim podejmiesz decyzje o wymianie waluty na ratę kredytu w kantorze internetowym upewnij się, że jest to kantor, który cieszy się dobrymi opiniami klientów. Jasne zasady, dokładnie podany kurs walut oraz dodatkowe opłaty to informacje, które koniecznie powinny znaleźć się na stronie kantoru. Poza tym upewnij się, że posiada on szyfrowaną, bezpieczną stronę internetową. Wystarczy, że w pasku adresu zauważysz zieloną kłódkę oraz rozszerzenie https:// by mieć pewność, że twoje pieniądze są bezpieczne. Takim miejscem jest kantor internetowy - kantoronline.pl.

Podsumowując, kursy walut zmieniają się dynamicznie i jest to całkowicie normalnym zjawiskiem. Niemniej jednak, niezależnie od tego ile aktualnie wynoszą wymiana walut w kantorze internetowym zawsze się opłaca. Tego typu kantory oferują bowiem najniższy spread - tak atrakcyjnych cen nie znajdziemy zarówno w bankach jak i stacjonarnych kantorach.

Zobacz także

Nowość na antenie Travel Channel i TVN! "Szokujące potrawy" od 1 czerwca
Pieczone nietoperze, sos ze skisłych ryb, małpie głowy z rusztu, a może larwy pszczół w miodzie? Każdy kraj ma swoje ...
30-lecie pokojowej transformacji w Polsce – wyjątkowe materiały redakcyjne TVN24 i TVN24 BiS
Dokładnie 30 lat temu Polska stała się pierwszym krajem w bloku wschodnim, który wszedł na drogę demokratyzacji. Wybory czerwcowe z ...
Startują castingi jurorskie do 12. edycji „Mam talent!”!
Już 4 czerwca w Krakowie rozpoczną się castingi do najbardziej widowiskowego talent-show w Polsce! Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top