Znajdź informacje

Gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej z "Telekamerami"


« lista artykułów
2019-02-28

Sześć statuetek, w tym specjalną Złotą Telekamerę, otrzymały gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej. Wręczono je podczas prestiżowej gali rozdania nagród „TeleTygodnia”, która odbyła się 25 lutego br. w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Jurorami w plebiscycie byli czytelnicy i widzowie.

Nagrody za osiągnięcia telewizyjne Telekamery „TeleTygodnia” przyznano już po raz 22. Laureatem wyjątkowej Złotej Telekamery został Dariusz Szpakowski, którego wybitny i pełen humoru komentarz wydarzeń sportowych jurorzy docenili już trzema statuetkami w poprzednich plebiscytach. 

Telekamerę dla najlepszego Prezentera informacjiotrzymał Tomasz Wolny znany widzom Telewizji Polskiej m.in. z programu informacyjnego „Panorama”. 

Joanna Kulig, która w popularnym serialu „O mnie się nie martw” gra ekspresyjną Igę, otrzymała statuetkę w kategorii Aktorka, a Telekamerę dla najlepszego Aktora odebrał Mikołaj Roznerski, wcielający się w rolę Marcina Chodakowskiego w uwielbianym przez widzów serialu „M jak Miłość”. 

W kategorii Juror najwięcej głosów zdobył Dawid Kwiatkowski, zyskując sympatię widzów w muzycznym show Dwójki „The Voice Kids”. 
W tegorocznej edycji plebiscytu nagrodę główną w kategorii Serial otrzymał „Ojciec Mateusz”, który od ponad 20 lat emitowany jest w TVP1 i wciąż cieszy się ogromną sympatią widzów. 

W tegorocznej edycji plebiscytu powołana została również Kapituła Telekamer, w której skład weszli laureaci Złotych Telekamer z poprzednich lat. Prestiżową statuetkę Człowiekowi Roku Kapitała przyznała Bartoszowi Kurkowi, a Produkcją Roku został wyemitowany 12 listopada 2018 roku w telewizyjnej Jedynce niezwykły dokument „Niepodległa”.

bak

Zobacz także

Automatyzacja marketingu - korzyści i koszty
Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań zwykle wiąże się z kosztami. Jednak automatyzacja marketingu pozwala na zoptymalizowanie kosztów prowadzonych kampanii reklamowych oraz zmniejszenie ...
Wielki finał programu „MasterChef Junior”!
Już 5 maja na antenie TVN wielki finał czwartej edycji “MasterChefa Juniora”! W decydującej rundzie trójka najzdolniejszych i najmłodszych kucharzy ...
TTV wśród pięciu najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych w Polsce
W świąteczny poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r. stacja TTV odnotowała rekordowy wynik oglądalności. Jej udziały w grupie komercyjnej 16 - ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top