Znajdź informacje

Bartoszewski, Geremek i Kuroń w kampanii "Gazety Wyborczej"


« lista artykułów
2016-01-25

Cytaty z wizerunkiem Władysława Bartoszewskiego, Bronisława Geremka i Jacka Kuronia pojawiły się na nośniku reklamowym znajdującym się przed budynkiem Agory przy ul. Czerskiej w Warszawie. W spółce wyjaśniono nam, że to element rozpoczętej w grudniu ub. roku kampanii wizerunkowej "Gazety Wyborczej". Przypomina ona o wartościach najważniejszych dla dziennika i tworzącego go zespołu.

Jak wyjaśniono naszej redakcji w biurze prasowym Agory, prezentowany nośnik znajduje się przed budynkiem firmy i promowane są na nim wydarzenia, marki czy produkty związane ze spółką. - Obecnie prezentowane na nim hasło i ważne cytaty znanych osób nawiązują częściowo do kampanii wizerunkowej "Gazety Wyborczej" przypominającej o wartościach najważniejszych dla zespołu dziennika - wyjaśnia rzecznik prasowy spółki Agata Staniszewska.

Nasza rozmówczyni dodaje, że kreacje nie będą promowane w innych miejscach w kraju.

Nowa kampania wizerunkowa "Gazety Wyborczej" wystartowała 16 grudnia ub. roku. Na tysiącu billboardów i citylightów w całej Polsce widoczne są kreacje z hasłami "Demokracja", "Konstytucja" i "Wolność słowa". Oprócz nośników reklamy zewnętrznej nowa kampania obejmuje też łamy "Gazety Wyborczej" i serwis Wyborcza.pl. Działania prowadzone są również na profilach dziennika w mediach społecznościowych.

Foto: twitter

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top