Znajdź informacje

Dodatkowa pula 500 pakietów reklamowych w akcji „TVN Pomagajmy sobie”. Łącznie skorzysta 1000 firm!


« lista artykułów
2020-04-30

W ramach akcji specjalnej „TVN Pomagajmy sobie” właściciele biznesów za symboliczną złotówkę mogą realizować kampanię reklamową w kanałach telewizyjnych oraz na platformach online TVN Discovery Polska. W związku z ogromnym zainteresowaniem nadawca zdecydował o przekazaniu mikrofirmom i małym przedsiębiorcom kolejnych 500 pakietów reklamowych. Łącznie z możliwości reklamowania swojej oferty za pośrednictwem TVN Discovery Polska skorzysta 1000 firm z całej Polski.

Akcja „TVN Pomagajmy sobie” została stworzona z myślą o wsparciu mikrofirm i małych przedsiębiorstw w trudnym okresie pandemii. Wstępnie zgłoszenia od reklamodawców miały być przyjmowane do 10 maja br. Pozytywny odzew i ogromne zainteresowanie ze strony małych firm spowodowało, że pula pierwszych 500 pakietów reklamowych została wykorzystana w ciągu pierwszych paru dni. W związku z tym TVN Discovery Polska postanowiło przekazać na rzecz lokalnych przedsiębiorców kolejne 500 pakietów reklamowych.

- „TVN Pomagajmy sobie” powstała by wesprzeć małe polskie firmy w bardzo trudnym czasie. Jako firma medialna zaoferowaliśmy nasz najcenniejszy zasób – czas reklamowy w kanałach telewizyjnych i platformach online, który można było nabyć za symboliczną złotówkę. Odpowiedź na akcję była natychmiastowa i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Byliśmy zaskoczeni nie tylko ilością zgłoszeń, ale także ich jakością. Spoty, które w ramach akcji do nas wysłano, są przygotowane profesjonalnie, na najwyższym poziomie. To wszystko sprawiło, że postanowiliśmy zwiększyć pulę pakietów do 1000, aby z naszej pomocy mogło skorzystać jak najwięcej przedsiębiorców. Pozytywny odbiór akcji dał nam także poczucie satysfakcji oraz utwierdził w przekonaniu, że w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, to działanie razem, wspieranie się i solidarność jest bezcenną wartością - Tomasz Marszałł, Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji, TVN Discovery Polska.

Akcja „TVN Pomagajmy sobie” skierowana jest do mniejszych firm, lokalnych i rodzinnych biznesów w całej Polsce. Każdy przedsiębiorca może otrzymać kampanię o maksymalnej cennikowej wartości 5 000 złotych do wykorzystania online z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów telewizyjnych, emitowanych w kanale tematycznym dopasowanym do branży przedsiębiorcy. Pakiet promocyjny zostanie objęty wyjątkowym rabatem – końcowy koszt kampanii to symboliczny 1 PLN netto!

Regulamin i szczegóły akcji dostępne są na stronie TVN.PL w zakładce „TVN Pomagajmy sobie”. Jednocześnie informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Zapraszamy do śledzenia komunikatów na stronie akcji.

bak

Zobacz także

Oryginalne i niepowtarzalne dodatki w żłobku, które pomagają wyróżnić markę
Aranżacja przestrzeni żłobkowej lub przestrzeni klubu, który posiada uprawnienia do opieki nad najmłodszymi, wydaje się prosta. Wystarczy, by było bezpiecznie ...
Nowoczesne ogrzewanie, czyli różne rozwiązania korzystne dla domu
Poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań dotyczących ogrzewania prowadzi coraz więcej osób w kierunku promienników, paneli na podczerwień. Okazuje się, że popularność tego ...
Magik Y, Grzegorz Zawierucha i Paulina Foremny gośćmi półfinału "MasterChef Junior"!
Przed nami najbardziej magiczny półfinał w historii programu "MasterChef Junior"! Uczestników odwiedzi bowiem Magik Y, który wspierać będzie zawodników na ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top