Znajdź informacje

Zwolniony producent TVP będzie pracował dla rosyjskiego centrum


« lista artykułów
2016-01-31

Zwolniony pod koniec tygodnia z Telewizji Polskiej Marek Czunkiewicz znalazł pracę w Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia. Producent pożegnał się z posadą w TVP po środowym wywiadzie Marii Przełomiec z ministrem kultury Rosji. Czunkiewicz po programie "Studio Wschodu" w TVP Info wysłał pismo z przeprosinami do rosyjskiego Ministerstwa Kultury.

Marek Czunkiewicz po programie "Studio Wschód" w TVP Info przeprosił rosyjskiego Ministra Kultury za zachowanie Marii Przełomiec. Dziennikarka w trakcie rozmowy z ministrem Władimirem Medinskim nawiązała do sytuacji usunięcia pomnika radzieckiego generała Iwana Czerniachowskiego w Pieniężnie, co spotkała się z ostrą reakcją władz rosyjskich. Zdaniem dziennikarki, radziecki generał dopuścił się mordu przywódców polskiej Armii Krajowej. Miedynski nie zgodził się ze stwierdzeniem dziennikarki, która po chwili dodała, że "on [radziecki generał - przyp. red.] zabił mojego dziadka".


Początek wymiany zdań od 21:55.

Kilka dni później na stronach TVP pojawił się komunikat o rozwiązaniu umowy z Czunkiewiczem. - Telewizja Polska informuje, że 29 stycznia br. za porozumieniem stron została rozwiązana umowa o pracę z Markiem Czunkiewiczem, producentem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - brzmiał piątkowy komunikat TVP.

Teraz okazuje się, że były już producent Telewizji Polskiej szybko znalażł nową pracę. Poinformował o tym na Twitterze szef Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia Jurij Bondarienko, który napisał: Polski producent Marek Czunkiewicz przyjął moją ofertę pracy. "Wiem, że moja wiedza może pomóc zbliżyć Nasze kraje”.

W kilku słowach o działalności Centrum Bondarienki wypowiedział się dziennikarz "Rzeczpospolitej" Bartosz Węglarczyk.

Foto: VoD TVP

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top