Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2016-10-20, 13:23
INFEO
RYNEK KOREPETYCJI W POLSCE
Z badania przeprowadzonego przez e-korepetycje.net wynika, iż rynek korepetycji wciąż nabiera na sile. Korepetycje przestają być opcją dla słabych uczniów i ubogich nauczycieli. Obecnie korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy chcą nabywać nowe umiejętności lub rosnąć w siłę na obecnym rynku pracy. Nad tradycyjną szkołą zwycięża dostępność korepetycji i brak narzuconych z góry ram czasowych.
czytaj więcej
Szkolenie – dobra inwestycja
Ludzie inwestują pieniądze, by w przyszłości zyskać profity. Podobnie jest z wiedzą – lata nauki mają w końcu zaprocentować i zapewnić nam dobrą pracę i spokojne życie. Szkolenie jest również taką inwestycją, tyle że jego efekty powinny przyjść znacznie wcześniej.
czytaj więcej
2016-09-14, 12:54
Skilltrade
5 sposobów na przyjemne uczenie się języka
Chciałbyś mówić w obcym języku, ale brakuje ci motywacji do nauki? Szlifujesz język, ale bez przekonania, bo postępy przychodzą zbyt wolno? Poznaj sposoby na efektywne i przyjemne uczenie się.
czytaj więcej
2016-09-07, 11:38
PR Kwadrat
LuxHub partnerem Akademii Leona Koźmińskiego
LuxHub Polska, struktura agencji mediowej Havas Media Group specjalizująca się w komunikacji marek luksusowych i premium, rozpoczęła współpracę z Akademią Leona Koźmińskiego. Podczas zbliżającego się roku akademickiego eksperci LuxHub będą wykładowcami zaplanowanej edycji studiów podyplomowych na kierunku: Zarządzanie marką luksusową.
czytaj więcej
2016-08-31, 11:43
NEONET
Laptop, powerbank, drukarka – czyli co się przyda uczniowi do szkoły
Bez komputera czy laptopa z dostępem do Internetu trudno dzisiaj skutecznie przygotować się do sprawdzianu, olimpiady lub jakiegokolwiek egzaminu. Starszym dzieciom dodatkowo pomagają w tym elektroniczne encyklopedie i cyfrowe programy edukacyjne. Sam komputer to jednak za mało. Doradzamy, które urządzenia przydadzą się uczniowi w trakcie roku szkolnego i jaki jest koszt takiej „wyprawki”.
czytaj więcej
Lepsza przyszłość w Niemczech skusiła już ponad 100 młodych Polaków
16 czerwca, w przeddzień obchodów ćwierćwiecza podpisania tzw. polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie, 25 osób z Polski zawarło z niemieckimi pracodawcami umowę o kształcenie zawodowe. Jako uczestnicy programu edukacyjnego „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen” łącznie tworzą już ponad stuosobową grupę, którą skusiła praktyczna szkoła w Niemczech.
czytaj więcej
Chcesz zdać sesję? Yerba mate jest lepsza od kawy i energetyków
Kolejna noc spędzona na przygotowaniach do sesji egzaminacyjnej. Zmęczone oczy same się zamykają, kawa już nie działa, a wypicie jeszcze jednego energetyka grozi zawałem serca. Czy jest coś, co może uratować Cię w takiej sytuacji? Twoja nadzieja nosi nazwę yerba mate. Ten południowoamerykański napój nie tylko zapewnia solidne pobudzenie do nauki, ale również dodaje witamin i kosztuje niewiele.
czytaj więcej
Ponad 100 młodych Polaków wyjechało do Niemiec uczyć się zawodu
16 czerwca w niemieckiej miejscowości Pasewalk, kolejnych 25 młodych osób z Polski podpisze umowy z tamtejszymi pracodawcami by od września rozpocząć naukę zawodu – tzw. Ausbildung. Oznacza to, że w ramach programu edukacyjnego „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen”, którego są uczestnikami, z możliwości kształcenia w Niemczech łącznie skorzystało już ponad 100 osób.
czytaj więcej
2016-06-05, 21:29
Anita Zielke
Fajne miejsce dla twórców treści, kursów i szkoleń online
Osoby tworzące różnego rodzaju projekty np. wideo, treści lub szkolenia mają zazwyczaj bardzo dużo plików swojego autorstwa.
czytaj więcej
2016-05-05, 13:41
Projekt PR
11. Europejska Noc Muzeów na Pomorzu!
Zbliża się kolejna edycja Europejskiej Nocy Muzeów. 21/22 maja 2016 świętować będzie także region pomorski. Muzea, galerie i instytucje kultury przygotowały na tę noc wiele atrakcji zarówno dla starszych uczestników, jak i dla dzieci.
czytaj więcej
12345678910111213

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top