Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Bielmar prezentuje nowe logo
Spółka Bielmar wprowadza nowe logo i claim marki – Zawsze smakuje!. Odświeżony znak graficzny zyskał większą czytelność i dynamiczne liternictwo, przy zachowaniu  dotychczasowej kolorystyki i charakterystycznego motywu słonecznika, dominującego w pierwowzorze.
czytaj więcej
Nie wierzę w sankcje UE wobec Rosji
Miałem kiedyś przyjaciela. Był znacznie starszy ode mnie, urodził się w latach dwudziestych ubiegłego stulecia na Zaolziu. Kiedy wybuchła wojna został wcielony do Wermachtu i choć czuł się Polakiem przysposabiano go do walki w niemieckim mundurze. Kiedy Hitler wszedł w relacje wojenne z Sowietami, mój przyjaciel postanowił zrzucić uwierający go mundur i przejść na stronę radziecką.
czytaj więcej
Konsmetal zdobył złoto na targach SECUREX 2014
KONSMETAL, lider polskiego rynku mechanicznych zabezpieczeń mienia oraz ceniony w Europie producent sejfów, kas pancernych, produktów depozytowo–bankowych oraz innowacyjnych urządzeń dla branży Retail, uczestniczył w Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2014 w Poznaniu. Podczas jubileuszowej, 20. edycji wydarzenia najnowszy produkt z oferty KONSMETAL otrzymał Złoty Medal, a stoisko zostało nagrodzone Złotym Akantem. 
czytaj więcej
Zadania, które codziennie odwlekamy
Wielu z nas, myśląc o swojej bliższej lub nieco dalszej przyszłości, plany ma na ogół ambitne. Podejmujemy wiele postanowień, które dotyczą zarówno sfery prywatnej, jak i zawodowej. Kłopot w tym, że dużej części owych zamierzeń nigdy nie udaje nam się wdrożyć w życie. Warto zastanowić się, co może być głównym powodem takiego stanu rzeczy i jak w łatwy sposób przejść od myśli do czynu.
czytaj więcej
Nowe saloniki Kolportera otwarte w maju
Salon Top-Press, mieszczący się w Centrum Pogodne w Oleśnicy, to jeden z dziewięciu nowych punktów handlowych Kolportera otwartych w maju br. Aktualnie firma dysponuje 809 salonikami prasowymi i 176 Top-Pressami.
czytaj więcej
Zmiany strukturalne w Grupie COLIAN
Z dniem 21 maja br. COLIAN SA ogłasza nową nazwę holdingu oraz wprowadza zmiany, zmierzające do zakończenia konsolidacji spółek. 
czytaj więcej
Barter SA inwestuje w centra pakowania węgla
Profesjonalne linie do ważenia i pakowania węgla, magazyny, nowe produkty  konfekcjonowane i poprawa ich jakości –białostocka spółka Barter inwestuje w segment detalicznej sprzedaży węgla.
czytaj więcej
Basic 2014- nowa kolekcja pościeli Andropolu
Z jednej strony obfitość kwiatów, ptaków i owadów,  z drugiej - „męskie” kolory, paski i proste geometryczne formy – taka jest najnowsza kolekcja Basic 2014 Andropolu.
czytaj więcej
Wojskowa oferta Andropolu na targach w Łodzi
Mundury dla czołgistów, lotników i sił specjalnych prezentuje Andropol podczas II Targów Logistyki Służb Mundurowych w Łodzi. Tkaniny na te uniformy produkowane są fabrykach spółki w Andrychowie i w Białymstoku.
czytaj więcej
„Wąskie gardło” na budowie stadionu miejskiego w Białymstoku
Rozpoczął się jeden z trudniejszych etapów prac konstrukcyjnych na białostockim stadionie – montaż dźwigarów nad drugą połową głównej trybuny przy ulicy Wiosennej. Chodnik przy tej ulicy został wyłączony z ruchu.
czytaj więcej
123...151617181920212223

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top