Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Zapraszamy na IV Konferencję Forum Druku 3D
Już po raz czwarty przedstawiciele firm, zakładów przemysłowych oraz instytutów i uczelni spotkają się w Krakowie, by poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii 3D. W tym roku Konferencja Forum Druku 3D odbędzie się 8 października w hali EXPO Kraków podczas targów FASTENER POLAND® i KOMPOZYT-EXPO®.
czytaj więcej
Letnia wyprzedaż w CadXpert. Pakiety skaner 3D + drukarka 3D w gorących cenach
Polecamy letnią wyprzedaż w CadXpert, dzięki której można zaoszczędzić do 10 000 złotych. Firma będąca dystrybutorem profesjonalnych urządzeń przygotowała promocyjne pakiety na drukarki 3D i skanery 3D. Jakie zestawy mamy do wyboru?
czytaj więcej
Druk 3D w produkcji urządzeń pomiarowych i chwytaków robotów przemysłowych
Warszawski Instytut Tele-i Radiotechniczny wykorzystuje elementy z drukarek 3D Stratasys podczas prac nad wdrażaniem innowacyjnych systemów teleinformatycznych oraz urządzeń dla przemysłu. Dzięki technologii druku 3D nowe produkty są dostarczane nawet 70% szybciej i 30% taniej w porównaniu do standardowych procesów wytwarzania.
czytaj więcej
25% szybciej i 14% taniej, czyli druk 3D w zakładzie produkcyjnym
Łódzkie przedsiębiorstwo dostarczające elementy maszyn dla branży energetycznej korzysta z usług druku 3D. Wykorzystanie na produkcji elementów z drukarki 3D Stratasys F123 skróciło czas dostawy komponentów o 25% oraz przełożyło się na oszczędność ponad 4 tys. zł na jednym produkcie. Prototypy z drukarki 3D służą do testów funkcjonalnych i badań, a także do procesów odlewniczych.
czytaj więcej
Formlabs Form 3 – premierowy pokaz specjalny podczas 3D Solutions
Polska premiera najnowszej drukarki 3D Formlabs Form 3 odbędzie się 5 czerwca 2019 w Poznaniu podczas targów 3D Solutions. Podczas specjalnego wydarzenia odbędzie się pokaz premierowej drukarki 3D oraz prezentacja technologii LFS.
czytaj więcej
SMED. Szkolenie na 5
22 marca B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa zorganizowała szkolenie otwarte "SMED (redukcja czasów przezbrojeń) jako element lean manufacturing", którego celem było przekazanie wiedzy i podniesienie umiejętności związanych z wykorzystaniem narzędzia lean manufacturing jakim jest SMED.
czytaj więcej
Praktycznie o wdrożeniu systemu 5S
Rozwinięciu kompetencji niezbędnych do wdrożenia i zarządzania systemem 5S było poświęcone szkolenie otwarte "5S - system organizacji miejsca pracy jako element lean manufacturing", które przeprowadziliśmy w Warszawie w dniu 21 stycznia. Projektując program szkolenia z 5S oraz jego przebieg skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na praktycznych aspektach przebiegu procesu wdrożeniowego. Dlatego też, nasze szkolenie dostarcza bardzo praktycznych narzędzi wdrożeniowych takich jak m.in.: - narzędzi detekcji problemów, - pytania 5W, - diagramy decyzyjne, - Pareto, Pareto/Lorenz, Ishikawa wiele innych.
czytaj więcej
Drukarka 3D MakerBot Method z rabatem do 1500 dolarów
MakerBot METHOD – przełomowa drukarka 3D w rodzinie MakerBot – miał swoją premierę pod koniec minionego roku. Drukarka jest już w sprzedaży w Polsce i to w limitowanej, promocyjnej ofercie. Tylko do 14 czerwca można zaoszczędzić nawet 1500 dolarów.
czytaj więcej
Co sprzedamy w skupie złomu?
Wiosna to czas porządków, dokładnie sprzątamy nie tylko dom, ale również podwórko oraz pomieszczenia gospodarcze, począwszy od garażu, a skończywszy na strychu. Warto wiedzieć, że niektóre surowce możemy odzyskiwać, szczególnie ważne jest to w przypadku metali. Nie chodzi tylko o aluminiowe puszki po napojach gazowanych, ale również o stare elementy budowlane.
czytaj więcej
Wiosenne porządki małopolskich drukarń
MMDS Machines oferuje bezpłatny przegląd maszyn postpress, obejmujący przede wszystkim weryfikację poprawnego funkcjonowania maszyny. Z jakiego powodu cykliczny przegląd maszyn postpress jest taki ważny?
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top