Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


2016-10-19, 20:03
Yieldbird
Programmatic po polsku
Kilka refleksji na temat optymalizacji przychodów z powierzchni reklamowej po Dmexco 2016.
czytaj więcej
2016-10-05, 14:11
Projekt PR
Mocna reprezentacja Polski na Event Planner Expo
Eventory oficjalną aplikacją na targach Event Planner Expo w Nowym Jorku
czytaj więcej
2016-09-28, 13:45
PR Kwadrat
Poznaj cztery innowacje Honora 8
Smartfony zastępują coraz więcej urządzeń. Służą nie tylko do codziennej komunikacji, ale też do robienia pięknych zdjęć, a nawet do sterowania domowymi urządzeniami. Innowacyjny Honor 8 ułatwia codzienne życie i proponuje cztery sprytne rozwiązania.
czytaj więcej
4 mity dotyczące baterii w smartfonie
Telefony komórkowe towarzyszą nam od kilkunastu lat, coraz dłużej pracując bez ładowania. To efekt nowych technologii stosowanych przy produkcji baterii. Niklowo-kadmowe akumulatorki zostały zastąpione litowo-jonowymi, ale z wieloma mitami dotyczących ich pracy wciąż można się spotkać. Które z nich są najpopularniejsze?
czytaj więcej
2016-09-20, 12:34
PR Kwadrat
Honor 8 – smartfon pełen energii
Kontakt ze znajomymi, słuchanie ulubionej muzyki, oglądanie filmów w internecie – to wszystko robimy dziś na swoim smartfonie. Dlatego tak ważne jest, aby bateria telefonu była naprawdę wydajna. Honor 8, nowy flagowiec od Huawei, został wyposażony w pojemną baterię 3000 mAh wspieraną przez technologię Smart Power 4.0, która maksymalizuje czas działania smartfona i pozwala na szybkie uzupełnienie mocy.
czytaj więcej
2016-09-13, 16:02
PR Kwadrat
Brooklyn Beckham globalnym ambasadorem marki Honor
Brooklyn Beckham został ambasadorem marki Honor. Współpraca rozpoczyna się od kampanii flagowego smartfona Honor 8. Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ambitnym i dynamicznym stylu życia współczesnych, zanurzonych w cyfrowym świecie użytkowników. W filmie promocyjnym, zafascynowany fotografią Brooklyn wpuszcza fanów do swojego świata, pokazując materiał z Londynu, który powstał z pomocą podwójnej kamery Honora 8.
czytaj więcej
2016-09-06, 12:45
SKG S.A.
Nasi klienci nie boją się kontroli podatkowej.
Nowy obowiązek przekazywania danych z ksiąg podatkowych w ujednoliconej formie elektronicznej zmusił wielu przedsiębiorców do poszukiwania skutecznego oprogramowania obsługującego Jednolite Pliki Kontrolne. Nasi klienci z powodzeniem spełnili ten obowiązek korzystając z aplikacji Wrota Podatkowe.
czytaj więcej
Już czas zarabiać nowocześnie oraz automatycznie
Uwaga poszukujący dodatkowego źródła dochodu.

Uwaga blogerzy i webmasterzy...
Dołączajcie!
czytaj więcej
Moshi – projektuje wyjątkowe i perfekcyjne produkty, aby poprawić komfort mobilnego stylu życia.
Moshi to amerykańska firma, która na poważnie i wyjątkowo traktuje każdy ze swoich produktów, począwszy od jego zaprojektowania, zastosowania opatentowanych rozwiązań czy testowania ich użyteczności. Wszystko to sprawia, że produkty wychodzące spod ręki projektantów Moshi są wyjątkowe i unikalne pod względem designu przy tym maksymalnie użyteczne podczas codziennego użytkowania.
czytaj więcej
2016-08-26, 11:57
PR Kwadrat
Nadchodzi nowa generacja smartfonów. Premiera Honora 8 w Sztokholmie
Wczoraj w Sztokholmie odbyła się oficjalna europejska premiera nowego, flagowego smartfona od Huawei – Honora 8. Od jego szklanej, pełnej refleksów świetlnych obudowy nie można oderwać oczu. Podwójny aparat zachwyca jakością zdjęć. Co więcej, nowy flagowiec jest świadectwem tego, że zaawansowane rozwiązania technologiczne mogą być dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.
czytaj więcej
123...121314151617181920

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top