Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Znany portal randkowy z lukami bezpieczeństwa
Jedna z najpopularniejszych platform randkowych – OKCupid, posiadała liczne luki pozwalające na dostęp do danych wrażliwych użytkowników, w tym profili, wiadomości i list kontaktów – informują eksperci Check Point. Choć zostały szybko usunięte, pada pytanie o bezpieczeństwo innych tego typu usług.
czytaj więcej
2020-07-30, 12:20
Mine IT
Outsourcing IT - na czym polega i dlaczego warto z niego korzystać?
Prowadzisz firmę i szukasz wsparcia w kwestiach informatycznych? Jeśli nie chcesz zatrudniać całego działu IT, doskonałym wyborem dla Ciebie będzie outsourcing IT. Sprawdź czym jest i dlaczego warto z niego korzystać!
czytaj więcej
2020-07-23, 14:20
Mine IT
Serwery DELL - czym są i dlaczego warto w nie zainwestować?
Zapewne słyszałeś nieraz nazwę marki DELL, a także słowo serwer. Jeśli chcesz się dowiedzieć czym są serwery DELL, a także dlaczego warto w nie zainwestować, czytaj dalej!
czytaj więcej
2020-07-23, 09:44
Woox Home
Nowa marka smart home na polskim rynku
Do polskiego rynku produktów typu smart home dołączyła nowa marka - WOOX. Jakie kluczowe cechy stanowią różnicę na tle konkurencji oraz co znajdziemy w ofercie WOOX?
czytaj więcej
Zoom rozwiązał kolejny problem bezpieczeństwa. Firma współpracowała z izraelskimi ekspertami.
Problem bezpieczeństwa w funkcji dostosowywania adresu URL zagrażał użytkownikom Zoom – najpopularniejszej na świecie usługi telekonferencyjnej. Błąd w aplikacji mógł pozwolić hakerom do manipulowania linkami ID spotkania np. w celach phishingowych, pozwalają m.in. na wykradanie danych uwierzytelniających – informują eksperci Check Point Research.
czytaj więcej
Już co drugi senior (osoby pow. 60 r.ż.) zamienił gotówkę na cyfrowe płatności, w czasach pandemii.
Już co drugi senior (osoby pow. 60 r.ż.) zamienił gotówkę na cyfrowe płatności,
w czasach pandemii.

Takie wnioski płyną z ogólnopolskiego badania, przeprowadzonego przez Edenred Polska - lidera w zakresie cyfrowych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych
w Polsce i na świecie.

Badanie online, przeprowadzone w lipcu b.r. na grupie reprezentatywnej 1500 osób miało na celu sprawdzenie - Jak pandemia wpłynęła na zmianę nawyków płatniczych w Polsce? Wnioski, które prezentujemy napawają optymizmem, bowiem ostatnie miesiące pokazały dynamiczny wzrost popularności cyfrowych rozwiązań płatniczych u pracowników, wszystkich grup wiekowych.
czytaj więcej
Polska wciąż narażona na ataki hakerów
Polska po raz kolejny znalazła się poza pierwszą 20 europejskiej listy bezpieczeństwa cybernetycznego – wynika z danych przedstawionych przez firmę Check Point Software Technologies. Rodzime firmy tym razem terroryzuje trojan Agent Tesla, za pomocą którego hakerzy zaatakowali blisko 14% zbadanych sieci firmowych! W skali globalnej największym zagrożeniem w zeszłym miesiącu okazał się botnet Phorpiex, który poprzez kampanię spamową dystrybuuje nowy ransomware Avaddon.
czytaj więcej
Check Point wprowadza nowy system Infinity SOC, wykorzystujący sztuczną inteligencję w celu szybkiego i dokładnego zapobiegania cyberatakom.
Check Point Infinity SOC to scentralizowane narzędzie w organizacji, które wykorzystując sztuczną inteligencję, stale monitoruje i analizuje działania ludzkie, procesy oraz technologie reagując i zapobiegając incydentom cyberbezpieczeństwa.
czytaj więcej
Guacamole podatne na ataki
Jedna z najpopularniejszych na świecie infrastruktur informatycznych do pracy zdalnej – Guacamole – posiada poważne luki bezpieczeństwa - ujawniają eksperci firmy Check Point. Hakerzy mogli podsłuchiwać sesje zdalne, rejestrować używane hasła i kontrolować komputery w organizacji. Eksperci wskazali dwa wektory ataku, które mogły prowadzić do pełnej kontroli nad całą siecią organizacji.
czytaj więcej
2020-06-26, 11:34
Edimax
Wszystko co musisz wiedzieć o routerze BR-6473AX
Na portalach branżowych pojawiło się kilka artykułów na temat routera od Edimax. Postanowiliśmy zebrać informacje na temat tego produktu w całość i przedstawić jego zastosowanie oraz możliwości. Zaczynamy!
czytaj więcej
123456789...353637

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top