Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Groundhog wykorzystuje dziury w Twoim serwerze Linux
W czerwcu 2015, zespół reagowania na incydenty bezpieczeństwa firmy Check Point został poinformowany przez klienta o niecodziennej aktywności na jednym z jego serwerów DNS BIND działającym pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Dziwne zachowanie polegało na zapisywaniu dużej ilości podejrzanych plików w katalogach systemowych.
czytaj więcej
2x100% skuteczności AVG w nowym teście AV-Test
AVG zdobywa 100% punktów na teście AV-TEST i uzyskuje najwyższy stopień bezpieczeństwa – Advanced+.
czytaj więcej
Premiera nowych wersji AVG dla domu i małego biura
Nowa wersja programów AVG zawiera funkcje wykrywania szkodliwego oprogramowania, nowe opcje personalizacji, ulepszone funkcje czyszczenia oraz pełne wsparcie dla Windows® 10.
czytaj więcej
2015-10-13, 12:10
Cursor S.A.
Cursor: Podwojenie liczby audytów realizowanych w sieciach handlowych
Sklepy, producenci i dystrybutorzy coraz częściej zlecają na zewnątrz realizację audytów dotyczących jakości obsługi klienta, ekspozycji towarów oraz realizacji działań promocyjnych. Cursor, oferujący usługi z obszaru wsparcia sprzedaży i e-logistyki, w 2015 roku odnotował
100 proc. wzrost ilość takich zleceń. Obecnie spółka realizuje ponad 25 000 audytów miesięcznie.
czytaj więcej
2015-09-28, 16:12
INFOSUN
Efektywne zarządzanie MŚP
Usprawnienie działania firmy możliwe jest właśnie dzięki technologii i zdecydowanie dzięki pokoleniu Y, które nie wyobraża sobie pracy bez spełnienia tych kryteriów.
czytaj więcej
Asseco dla mazowieckiego e-zdrowia
Asseco wykona sieć teleinformatyczną w 23 największych mazowieckich szpitalach. Spółka podpisała umowę z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie, który jest liderem projektu „E-zdrowie dla Mazowsza”. Wartość kontraktu to ponad 17 mln zł netto.
czytaj więcej
2015-09-10, 10:54
ViaTelecome
Bezpłatny Internet w Lublinie – Free WiFi
Viatelecome zaprojektuje i wykonana system bezprzewodowych punktów dostępowych do Internetu w ramach zadania „Free wifi in Lublin – Bezpłatny miejski internet w Lublinie” o wartości ponad 0,4 mln złotych. Celem projektu jest bezpłatne udostępnienie Internetu turystom i mieszkańcom Lublina w miejscach często odwiedzanych.
czytaj więcej
Asseco Poland wchodzi na nowe rynki w Afryce i inwestuje w Portugalii
Asseco Poland przejęło pakiet kontrolny (61,38 proc. udziałów) w portugalskiej spółce informatycznej Exictos SGPS. Spółka działa w Portugalii oraz jest dostawcą rozwiązań IT w tym kraju i na portugalskojęzycznych rynkach wschodzących Afryki – w Angoli, Mozambiku oraz Republice Zielonego Przylądka. Dzięki tej akwizycji Grupa Asseco będzie obecna w kolejnych, po Nigerii i Etiopii, krajach Afryki oraz otworzy nowe perspektywy ekspansji na rynki Ameryki Południowej. Łączna wartość transakcji to 21,5 mln euro.
czytaj więcej
Powstaje Asseco Data Systems – jedna z największych polskich firm informatycznych
Zarząd Asseco Poland zdecydował o powołaniu spółki Asseco Data Systems S.A. (ADS). Powstanie ona poprzez połączenie sześciu polskich firm z Grupy Asseco – ADH-Soft Sp. z o.o., CK Zeto Łódź S.A., Combidata Poland Sp. z o.o., Z.U.I Otago Sp. z o.o., PI Zeto Bydgoszcz S.A. oraz Unizeto Technologies S.A.
Asseco Data Systems będzie dostarczało produkty i usługi, bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich, a także rozwiązania infrastruktury teleinformatycznej. Działalność spółki skoncentrowana zostanie na obsłudze przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej na rynku lokalnym.
czytaj więcej
2015-08-07, 09:55
miniCRM.pl
Czat jako wewnętrzny komunikator firmowy
Jak ważna jest komunikacja wewnętrzna w firmie, nie trzeba nikogo przekonywać. Często
jednak, komunikatory w firmie traktowane są, jako zło konieczne. Twórcy miniCRM postanowili przełamać ten stereotyp.
czytaj więcej
123...293031323334353637

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top