Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Strzeż się inżynierii społecznościowej, to ulubione narzędzie oszustów wykorzystujących scam
Inżynieria społecznościowa jest wyjątkowo podstępna, gdyż żeruje na naszej naturalnej chęci bycia uczynnym. Zjawisko to może również grać na ludzkich emocjach, takich jak strach czy współczucie. Oto kilka sztuczek wykorzystywanych w inżynierii społecznościowej w celu zdobycia poufnych danych. Krzysztof Wójtowicz z firmy Check Poit Software Technologies opisuje również metody, które pomagają się bronić przed tymi sztuczkami.
czytaj więcej
Platforma do zabezpieczania transakcji internetowych
Podczas Mobile World Congress 2014 w Barcelonie firma Kaspersky Lab zaprezentowała swoją nową platformę Kaspersky Fraud Prevention. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie organizacji finansowych oraz firm z sektora handlu elektronicznego, a jego celem jest ochrona elektronicznych płatności dokonywanych za pośrednictwem komputerów i urządzeń mobilnych.  
czytaj więcej
Jak zabezpieczyć swoją sieć Wi-Fi przed intruzami
W dzisiejszych czasach skonfigurowanie sieci bezprzewodowej jest niezwykle proste. Wystarczy kupić ruter WiFi i podłączyć go do modemu kablowego lub sieci DSL. Jednak zanim zaczniesz korzystać z bankowości elektronicznej, zakupów online i przeglądać strony internetowe, warto upewnić się, że Twoja sieć jest zabezpieczona przed intruzami.
czytaj więcej
Kaspersky Security for Mobile obsługuje Windows Phone oraz Samsung SAFE
Podczas targów Mobile World Congress 2014 w Barcelonie Kaspersky Lab poinformował o dwóch nowych funkcjach produktu Kaspersky Security for Mobile. Rozwiązanie Kaspersky Lab do ochrony biznesowych urządzeń mobilnych otrzyma obsługę systemu Windows Phone® oraz platformy bezpieczeństwa Samsung SAFE™.
czytaj więcej
PlayStation 4 vs. Xbox One w redcoon.pl
Wszystko co dobre, szybko się kończy. I tak do końca dobiegła również zorganizowana przez sklep internetowy redcoon.pl akcja „Zima w redcoon.pl”.
czytaj więcej
Nowość na Polskim rynku oprogramowania - Webroot SecureAnywhere Antivirus
Na rynku oprogramowania antywirusowego pojawił się nowy gracz - Webroot, bo o nim mowa, to jeden z wiodących producentów rozwiązań bezpieczeństwa na świecie. Będąc na rynku od 1997 roku, Webroot dostarcza zaawansowane technologie chroniące zarówno osobiste informacje użytkowników jak i zasoby firmowe przed wszelakimi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu jak i z sieci wewnętrznej.
czytaj więcej
Roboty się psują, a jabłka gniją - rzecz o zagrożeniach mobilnych
Kaspersky Lab Polska informuje o opublikowaniu nowego artykułu poświęconego zagrożeniom mobilnym. Dlaczego mobilne szkodliwe programy pojawiły się stosunkowo niedawno?
czytaj więcej
Bezpieczeństwo start-upów i bardzo małych firm – element planu, nie dodatek
Gdy przedsiębiorcy decydują się założyć własną działalność, niemal całkowicie koncentrują się na swoim produkcie czy usłudze oraz na tym, jak mogą zyskać klientów.
czytaj więcej
Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2 w darmowej dostawie z klawiaturą w prezencie
Sklep redcoon.pl wprowadził do swojej oferty długo wyczekiwany i dotychczas najbardziej zaawansowany model Samsunga, Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2. Tablet, który urzeka designem i kusi funkcjonalnością. O czym mowa? To wielozadaniowy, 12.2-calowy wyświetlacz WQXGA Super clear LCD, zapewniający wysokiej jakości obraz i doskonałe barwy. To dodatkowa funkcja multiwindow umożliwiająca podział ekranu, dzięki czemu użytkownik może robić kilka czynności jednocześnie. To również ukryty we wnętrzu
czytaj więcej
1...18192021222324...35

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top