Znajdź informacje

Polityka, Samorząd


Spotkanie z Kamilą Gasiuk-Pihowicz zorganizowane przez koło Nowoczesnej w Ostródzie
18 kwietnia w Sali Reprezentacyjnej ostródzkiego Zamku odbyło się spotkanie zorganizowane przez lokalne Koło Nowoczesnej, którego głównym gościem była Kamila Gasiuk-Pihowicz - przewodniczącą klubu poselskiego Nowoczesnej i wiceprzewodnicząca partii. Spotkanie poprowadził przewodniczący koła w Ostródzie - Waldemar Graczyk, a wzięło w nim udział ponad 100 mieszkańców miasta.
czytaj więcej
Spotkanie z Kamilą Gasiuk-Pihowicz
Koło .Nowoczesnej w Ostródzie ma zaszczyt zaprosić mieszkańców Ostródy na otwarte spotkanie z Kamilą Gasiuk-Pihowicz - przewodniczącą klubu poselskiego Nowoczesnej i wiceprzewodniczącą partii.
czytaj więcej
Pismo do Urzędu Miasta w sprawie wiaduktu wysłane.
Zgodnie z zapowiedzią ogłoszoną w czasie spotkania w sprawie planowanej budowy wiaduktu, w którym wzięło udział wielu zaniepokojonych mieszkańców miasta, przewodniczący koła .Nowoczesnej w Ostródzie 16 listopada wystosował pismo do obecnego burmistrza zawierające pytania i żądanie ujawnienia kluczowych informacji dotyczących planowanej inwestycji.
czytaj więcej
Wiadukt wymaga konsultacji i ekspertyzy – wniosek ze spotkania mieszkańców Ostródy w sprawie największej inwestycji w historii miasta
8 listopada odbyło się spotkanie w sprawie planowanej w Ostródzie budowy wiaduktu zorganizowane przez koło .Nowoczesnej. Spotkało się ono z bardzo dużym zainteresowaniem Ostródzian. Wielkim nieobecnym był obecny burmistrz Czesław Najmowicz.
czytaj więcej
Niemerytorycznie, obraźliwie i partyjnie, czyli ocena pracy parlamentu w Polsce. Wyniki badań
"Kto uprawia politykę, ten dąży do władzy – do władzy rozumianej jako środek w służbie innych celów, idealnych bądź egoistycznych..."
czytaj więcej
Czy należy dotować tworzenie nowych miejsc pracy dla osób wykluczonych społecznie? Wyniki badań
Wsparcie dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym nie jest rzeczą aż tak oczywistą, gdy chodzi o imigrantów, uchodźców i członków mniejszości narodowych. Czy i komu pomagać, a komu nie? Zapytano o to w ankiecie.
czytaj więcej
Wiadukt w Ostródzie - błogosławieństwo czy przekleństwo?
Serdecznie zapraszam na spotkanie w sprawie mającego powstać w Ostródzie wiaduktu, na które zaprosiliśmy Burmistrza miasta, przedstawiciela firmy Budimex, przedstawiciela PKP oraz Starostę.
czytaj więcej
Władze Nowoczesnej w Ostródzie wybrane
We wrześniu Nowoczesna w Ostródzie wybrała przewodniczącego i zarząd koła partii na kolejną 4-letnią kadencję. Przewodniczącym ponownie został Waldemar Graczyk, wiceprzewodniczącą Wioletta Bojar, wiceprzwewodniczącym Sergiusz Sikorski, sekretarzem Małgorzata Siniakiewicz a skarbnikiem Justyna Hołubowska.
czytaj więcej
.Nowoczesna w Ostródzie w sprawie skutków reformy edukacji
W dniu 11 września Waldemar Graczyk, przewodniczący Koła partii .Nowoczesna w Ostródzie, w imieniu członków koła i zatroskanych mieszkańców miasta, wystosował do Burmistrza Ostródy pismo dotyczące sytuacji w ostródzkich szkołach po wprowadzeniu niedawnej reformy systemu oświaty.
czytaj więcej
Podsumowanie Mapy Potrzeb Mieszkańców Ostródy
27 maja na ostródzkim zamku miało miejsce spotkanie zorganizowane przez koło partii .Nowoczesna w Ostródzie. Jego celem było zaprezentowanie podsumowania akcji Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy. Gośćmi specjalnymi byli członkowie klubu parlamentarnego ‘'.Nowoczesnej – Joanna Schmidt i Mirosław Pampuch. Spotkanie poprowadził przewodniczący ostródzkiego koła partii, Waldemar Graczyk, wystąpiła także Katarzyna Królak, członek zarządu regionu .Nowoczesnej, która przedstawiła ponad 2-letnią historię działania partii w powiecie ostródzkim.
czytaj więcej
1234

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top