Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Wczoraj wołowinka, dzisiaj cukinka. O bogactwie smaków w diecie dziecka.
Z talerzy wielu dzieci wieje nudą. Zapewnienie maluchowi różnorodnej, ciekawej diety nie jest jednak tak trudne, jak sądzi wielu rodziców. Dowodem na to mogą być dania z nowej linii produktów Gerber bez mięsa.
czytaj więcej
Jak działają produkty Femibelly? Wizualizacja
Podkoszulki ciążowe i kocyki Femibelly powstały z myślą o ochronie ciąży przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym (PEM). Ich skuteczność gwarantuje specjalna tkanina ekranująca.
czytaj więcej
Co się dzieje z Twoim organizmem jeśli dostarczasz mu za dużo cukru?
Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by dzienne spożycie cukru nie było większe niż 25g , czyli około 6 łyżeczek do herbaty. W kwestii niemowląt i małych dzieci, ta norma jest jeszcze mniejsza, bo wynosi 12,5g. Te rekomendacje dotyczą nie tylko dosypywanego cukru, ale i tego ukrytego, który spożywamy na co dzień w słodyczach, daniach typu instant i żywności przetworzonej. Warto wiedzieć, jak reaguje nasz organizm, gdy dostarczymy mu za dużo cukru i jakie mogą być tego konsekwencje.
czytaj więcej
Czy fotelik twojego dziecka jest bezpieczny?
Odpowiedź jest prosta. Nie jest, jeśli uczestniczył w wypadku. Norweski producent BeSafe zachęca do bezpłatnej wymiany uszkodzonego w ten sposób sprzętu swojej marki na nowy.
czytaj więcej
Zapytaj eksperta o dietę Twojego dziecka
Kolejna szansa na zadanie trudnych pytań związanych z żywieniem niemowląt i małych dzieci – już 27.10 odbędzie się drugi live chat z dietetykiem Anną Rzeszotek – Specjalistą ds. żywienia Nestlé Nutrition.
czytaj więcej
Karmienie piersią a profilaktyka nadwagi i otyłości
24 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Otyłością, która stanowi jedną z najczęstszych chorób współczesnego społeczeństwa. Badania wskazują, że w Polsce stwierdzono ją aż u 14,8% dzieci w wieku szkolnym. Bardzo duży wpływ na ryzyko jej wystąpienia ma sposób żywienia w okresie 1000 pierwszych dni życia już od poczęcia. Najlepszym pokarmem dla niemowląt jest mleko mamy, które znacząco zmniejsza ryzyko rozwoju wielu chorób dietozależnych.
czytaj więcej
Czy karmienie piersią może chronić przed rakiem?
Zdaniem ekspertów Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem karmienie piersią obniża u kobiet ryzyko pojawienia się w przyszłości raka piersi. Analiza badań przeprowadzonych w 30 krajach wykazała, że prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwór maleje o ok. 4%, gdy matka karmi dziecko piersią przez 12 miesięcy po pierwszym porodzie. Każdy następny poród i dwunastomiesięczny okres karmienia piersią prowadzi do spadku ryzyka pojawienia się raka o kolejne 7% .
czytaj więcej
Kaszki gryczane – nowość dla małych brzuszków
Kasza gryczana to coraz bardziej ceniony składnik diety Polaków. Nestlé wprowadziło właśnie na rynek kaszki gryczane przeznaczone dla dzieci po 6. miesiącu życia, ułatwiając w ten sposób korzystanie z tego cennego zboża także w diecie najmłodszych.
czytaj więcej
Produkty dla ciężarnych Femibelly są już dostępne w sprzedaży!
Femibelly to nowa polska marka, działająca w zgodzie z ideą responsible maternity. Firma oferuje odzież i akcesoria dla kobiet w ciąży, które chronią dziecko przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym (PEM).
czytaj więcej
Miałeś wypadek samochodowy? BeSafe wymieni Twój fotelik!
Rodzicu, jeśli posiadasz powypadkowy fotelik samochodowy, pod żadnym pozorem nie pozwól w nim podróżować Twojemu dziecku. Norweski producent zachęca do bezpłatnej wymiany uszkodzonego w ten sposób sprzętu BeSafe na nowy.
czytaj więcej
1...6789101112...17

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top